Kratek opis:
AMD Ryzen 7 5825U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Free DOS 3.0
Šifra:
C08ZLEAR
Prenosnik HP 15-fc0025nu | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
529,00 €
433,61 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 529,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 7 5825U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Free DOS 3.0
Z nakupom tega izdelka prejmete 529 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 16.03 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosni računalnik HP 15-fc0025nu je zanesljiva naprava, ki združuje zmogljivost in praktičnost v elegantno kompaktni obliki. Zasnovan je tako, da ustreza tako zahtevnim uporabnikom kot tistim, ki iščejo zanesljivo delovno orodje.
Največje prednosti
- Visoka zmogljivost: S procesorjem družine Ryzen 7, ta prenosnik zagotavlja hitro in učinkovito delovanje.
- Hitri dostop do podatkov: NVMe SSD disk omogoča izjemno hitro branje in pisanje podatkov.
- Jasen prikaz: 15,6-palčni FHD zaslon ponuja osupljivo jasnost za delo in zabavo.
- Povezljivost: S funkcijo Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 zagotavlja zanesljivo povezljivost kamorkoli greste.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za študente, poslovne uporabnike in kreativne profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevne naloge, urejanje predstavitev in obdelavo večpredstavnostnih vsebin.Možnosti nadgradnje
Za tiste, ki iščejo dodatno zmogljivost, je mogoče nadgraditi tako disk kot pomnilnik. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave, kot je ta, so skrbno pregledane in obnovljene s strokovno storitvijo, kar zagotavlja, da izpolnjujejo standardizirane sisteme kakovostnih ocen. S tem nakupom ne samo da prihranite, temveč tudi prispevate k trajnostni rabi virov z zmanjšanjem elektronskih odpadkov. Z izbiro tega prenosnika prejmete visokokakovostno napravo, ki ustreza različnim uporabniškim potrebam in vključuje dovršeno tehnično zmogljivost ter sodobne možnosti povezljivosti. Privoščite si tehnološki napredek v vsakdanjem življenju z učinkovitostjo in eleganco prenosnika HP 15-fc0025nu.| Procesor | AMD Ryzen™ 7 5825U / 2,0 GHz / Octa-core (8C/16T) / Max. Boost Clock 4,5 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Bolgarska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251847349 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad L16 G1 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 | Metal / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik Dell Pro 16 PC16250 / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0035ne | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik Dell Latitude 3550 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Next Gen AI 14-he0354ng / i3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €




























