Kratek opis:
Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 512 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WUXGA / 1920 x 1200, Intel Graphics, USB-C, 1x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
IC0BU3EA
Prenosnik HP OmniBook 5 Next Gen AI 14-he0354ng / i3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 512 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WUXGA / 1920 x 1200, Intel Graphics, USB-C, 1x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook 5 Next Gen AI je zmogljiv in eleganten prenosnik, zasnovan za uporabnike, ki iščejo moč, mobilnost in estetsko dovršenost v enem. Z robustnim procesorjem in napredno grafiko vam ta naprava omogoča brezhibno opravljanje tako vsakodnevnih kot zahtevnejših nalog. Zaslon visoke ločljivosti zagotavlja izjemne vizualne izkušnje z živimi barvami in ostrimi detajli.
Največje prednosti
- Močan procesor za hitre in učinkovite operacije, primeren za večopravilnost in zahtevne naloge.
- Svetel 14,0-palčni zaslon z ločljivostjo WUXGA (1920 x 1200) za vrhunsko vizualno doživetje.
- Integrirana grafika za gladko delovanje multimedijskih vsebin.
- Podsvetljena tipkovnica omogoča delo v slabše osvetljenih okoljih.
- Več vrat USB, vključno z USB-C, za povezovanje različnih naprav.
Kdo kupuje ta izdelek
HP OmniBook 5 Next Gen AI je idealna izbira za profesionalce, študente in vse, ki želijo zanesljivo napravo za delo, študij in zabavo. Uporabniku prijazen dizajn in vrhunska zmogljivost prenosnika sta kot nalašč za tiste, ki veliko potujejo, ali delajo od doma in potrebujejo zanesljivo opremo.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča fleksibilnost pri razširitvi pomnilnika in diska, kar zagotavlja dolgotrajno uporabniško izkušnjo. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave kot je HP OmniBook 5 Next Gen AI prinaša številne prednosti. Poleg dostopne cene pridobite tudi izdelek, ki je bil skrbno pregledan in obnovljen s strani strokovnjakov, kar zagotavlja kakovost in zanesljivost. Pri nakupu obnovljene naprave prispevate tudi k trajnostni ekonomski ureditvi in zmanjšanju elektronskih odpadkov. Z uporabo standardiziranega sistema kakovostnih ocen pa ste zagotovljeni, da vaša naprava ustreza najvišjim standardom zmogljivosti in vzdržljivosti.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 ONBOARD |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 1x |
| USB-C | 2x |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 0x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 1,35 |
| EAN | 3831130153383 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 15-fc0048ne / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fd0382ns | i5 13.gen | W10P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik Dell Pro 16 PC16250 / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-bc1002na | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0007nl | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd2017ne | Ultra 5 225U / Ultra 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























