Kratek opis:
AMD Ryzen R7 7730U (2,0 GHz), 16 GB (2x8 GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
A2LP5EAR
Prenosnik HP 15-fc0048ne / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen R7 7730U (2,0 GHz), 16 GB (2x8 GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 649 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 19.67 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP Laptop 15-fc0048ne je zanesljiv in zmogljiv prenosnik, ki združuje prvorazredno zmogljivost z elegantnim dizajnom. Ta naprava je opremljena z vsemi potrebnimi funkcijami, ki zagotavljajo tekoče in učinkovito delovanje.
Največje prednosti
- Odlična zmogljivost zahvaljujoč procesorju iz serije AMD Ryzen, ki omogoča hitro in učinkovito upravljanje z večopravilnostjo.
- Zaslon velikosti 15,6 palcev s polno visoko ločljivostjo (FHD), ki zagotavlja jasno in ostro sliko za optimalno gledanje in delo.
- Hitra in zanesljiva SSD tehnologija, ki z uporabo NVMe standarda omogoča bliskovite prenose podatkov.
- Celovita povezljivost z različnimi priključki, vključno z USB-C, USB-A in HDMI, kar omogoča enostavno povezovanje z različnimi napravami.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealna izbira za uporabnike, ki potrebujejo zmogljivo napravo za poslovno ali osebno rabo. Primeren je za študente, profesionalce, ki delajo na daljavo, ter vse, ki cenijo visoko zmogljivost in mobilnost.Možnosti nadgradnje
Zasnovan z mislijo na prilagodljivost, omogoča razširitev kapacitete pomnilnika in diska, da se prilagodi vašim vedno spreminjajočim se potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika predstavlja odgovorno odločitev, ki podpira trajnostni razvoj. Obnovljene naprave so strokovno pregledane in obnovljene, kar zagotavlja njihovo visoko kakovost in zanesljivost. Z nakupom takšne naprave pridobite vrhunsko zmogljivost po dostopni ceni. Zahvaljujoč standardiziranemu sistemu kakovostnih ocen ste lahko prepričani v kakovost in zmogljivost svojega prenosnika. HP Laptop 15-fc0048ne ni le tehnična naprava, temveč zanesljiv partner, ki vam bo olajšal vsakdanja opravila in poskrbel za optimalno uporabniško izkušnjo.| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 4,5 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleško / Arabska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-cn3730ng | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP EliteBook 845 G11 | R5 PRO 8540U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0035ne | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1ah 16 | Ryzen 3 210 | WWAN / AMD Ryzen™ 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd1751ng | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €
Prenosnik HP Pavilion 16-ag0009na | R5 8000s | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Pavilion 16-ag0019nw | R7-8840U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Probook 440 G9 | i7-1255U | Win11 Pro / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €





























