Kratek opis:
Intel Core Ultra5 125H (1,2 GHz), 16 GB LPDDR5x-6400 (integrated/non upgradable), SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14,0″) WUXGA (2560 x 1600) AG LED IPS 120 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (40Gbps - USB-C/DisplayPort) 2x USB-C 3.2 10Gbps (DisplayPort) 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
A2VZ8EAR
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra5 125H (1,2 GHz), 16 GB LPDDR5x-6400 (integrated/non upgradable), SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14,0″) WUXGA (2560 x 1600) AG LED IPS 120 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (40Gbps - USB-C/DisplayPort) 2x USB-C 3.2 10Gbps (DisplayPort) 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na je eleganten in zmogljiv prenosnik, ki združuje inovativno oblikovanje s številnimi funkcionalnostmi. Idealen je za uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevne naloge, ustvarjanje vsebin ali multimedijsko zabavo.
Največje prednosti
- Visoka ločljivost zaslona 14,0'' WUXGA (2560 x 1600) omogoča jasen in živahen prikaz, skupaj s tehnologijo LED IPS za široke vidne kote.
- Intel Iris Xe grafična kartica zagotavlja odlično grafično zmogljivost za ustvarjanje vsebin in uživanje v multimediji.
- Zmogljive možnosti povezljivosti z Thunderbolt 4 in več vmesniki USB ter HDMI 2.1, s čimer se doseže popolna povezljivost z dodatnimi napravami.
- NVMe SSD disk omogoča izjemno hitro hitrost prenosa podatkov, kar zagotavlja hitrejše nalaganje programov ter dostop do datotek.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je odličen izbor za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo, študente, ki zahtevajo prenosljivost in zmogljivost, ter kreativce, ki iščejo visoko grafično vrednost.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar omogoča, da ga prilagodite svojim potrebam. Za zagotavljanje optimalne zmogljivosti se pred izvedbo nadgradnje vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljeni prenosniki so skrbno pregledani in ponovno vzpostavljeni v svojem najboljšem stanju, kar omogoča dostop do visoke kakovosti po ugodni ceni. Obnovljeni izdelki prehajajo skozi standardiziran sistem kakovostnih ocen, ki zagotavlja, da izpolnjujejo najvišje tehnične standarde. Izbira obnovljenega prenosnika pripomore tudi k zmanjšanju okolijskega vpliva, saj zmanjšuje potrebo po izdelavi novih naprav. Z nakupom tega prenosnika ne boste pridobili le zmogljive naprave, temveč tudi dolgoročno vrednost in podporo za trajnostni razvoj.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125H / 1,2 GHz / 14-Cores (4C+(8c+2c)/18T) / 4,5 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) WQXGA (2560 x 1600) IPS LED | SDR 300 nits | 100% DCI-P3 |
| Največja ločljivost | WQHD / 2560 x 1440 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198415047472 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Računalnik HP EliteOne 870 G9 AiO | i7-14700 | 16 GB RAM | FHD / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0008na | Ultra7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Elite 1040 X360 G11 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 14 | U7 255U | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1a 16 | R5 PRO 230 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 14 | U7 255U | WWAN | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0014np | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP Envy X360 2-IN-1 16-AC0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €





























