O podjetju

Podjetje Insis d.o.o. se z internetno prodajo ukvarja že od leta 2009. Ekipa vestno skrbi za svoje kupce. Najbolj smo veseli vašega veselja, zato bomo tudi v bodoče skrbeli za čimprejšnjo dostavo naročil in hitre odgovore na vprašanja.



SEDEŽ PODJETJA
Insis d.o.o.
Erjavčeva 18
5000 Nova Gorica

Kje smo: Do nas najlažje pridete po hitri cesti Razdrto - Vrtojba, kjer izberete izhod Vogrsko in se peljete proti Novi Gorici. Nahajamo se v samem središču mesta, poleg stadiona.
Lahko si pomagate tudi s to povezavo
KONTAKTNI PODATKI
GSM: 041 938 792
Fiksni telefon: 05 393 39 96
E-naslov: prodaja@pocenipc.com
URNIK TRGOVINE V NOVI GORICI
ponedeljek - petek
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
PODATKI O PODJETJU
ID za DDV: SI94654883
Zavezanec za DDV: DA
Matična številka: 3552543000
Družba je vpisana v registru okrožnega sodišča v Novi Gorici
Številka vložka 2009/14394
Osnovni kapital: 19.400,00 €
TRR: SI56 2900 0005 0413 958
Swift: BACXSI22
Naslov banke: UniCredit Banka Slovenija d.d., Šmartinska 140, 1000 Ljubljana

1000
Produktov na voljo
81%
Strank se k nam vrne
13000
Članov spletne trgovine

Naše ključne prednosti

Široka paleta izdelkov
Dostava po celotni Sloveniji
Kvalitetni produkti z nizko ceno

Naša ekipa 

Tomi Curk

Direktor

e: tomi@pocenipc.com

Aleš Mavrič

Drugi direktor in vodja tehnične podpore

e: ales@pocenipc.com

Blaž Šturm

Vodja nabave

e: blaz@pocenipc.com

Brane Ćustić

Vodja prodaje

e: brane@pocenipc.com

Aleksandar Gadzhov

Vodja digitalnega marketinga

e: aleksandar@pocenipc.com

Urška Podgornik

Skrbnica ključnih strank in vodja pisarne

e: urska@pocenipc.com

Elena Praček

Skrbnica ključnih strank

e: elena@pocenipc.com

Nika Birsa

Skrbnica ključnih strank

e: nika@pocenipc.com

Zoran Trivunović

Skrbnik ključnih strank

e: zoran@pocenipc.com

Luka Bragato

Tehnična podpora - Optiprint

e: luka@pocenipc.com

Luka Rovtar

Vodja tehnične podpore

e: luka.rovtar@pocenipc.com

Anže Rovtar

Tehnična podpora - PoceniPC

e: anze@pocenipc.com

Tadej Vukelja

Tehnična podpora - PoceniPC

e: tadej@pocenipc.com