Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155U (1,7 GHz), 32 GB LPDDR5-6400, 35,6 cm (14,0″) 2.8K (2880x1800) Multi-Touch BrightView OLED 120 Hz, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt (40Gbps - DisplayPort), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps) , Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4,Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
9W2S1EAR
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0799nz | Ultra 7 | 2.8K Touch OLED / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155U (1,7 GHz), 32 GB LPDDR5-6400, 35,6 cm (14,0″) 2.8K (2880x1800) Multi-Touch BrightView OLED 120 Hz, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt (40Gbps - DisplayPort), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps) , Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4,Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 999 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 30.27 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP Envy x360 14-fc0799nz je prenosnik odlične zasnove, ki združuje izjemno mobilnost z impresivnimi tehničnimi zmogljivostmi. Ta naprava je opremljena z visoko ločljivim zaslonom in večprstnim zaslonom na dotik, kar omogoča brezhibno interakcijo z vašimi najljubšimi aplikacijami. Vključuje tudi hitro povezljivost, ki je idealna za delo ali zabavo na poti.
Največje prednosti
- Eleganten in kompakten design: S 14-palčnim zaslonom ta prenosnik združuje prenosljivost in jasnost prikaza.
- Visoka ločljivost zaslona: OLED 2.8K zaslon ponuja čudovito sliko z bogatimi barvami in globokimi kontrasti.
- Napredno večprstno upravljanje: Izjemna odzivnost in možnost dotika za uporabniško prijazen vmesnik.
- NVMe tehnologija: SSD pogon zagotavlja izjemno hitrost nalaganja in prenosa podatkov.
- Raznolike povezave: Vključuje HDMI, Thunderbolt in več USB-vrat za vsestransko uporabo.
Kdo kupuje ta izdelek
HP Envy x360 14-fc0799nz je popolna izbira za profesionalce, ki potrebujejo zmogljivo in zanesljivo napravo za delo na poti. Prav tako ga bodo cenili kreativni posamezniki zaradi njegovega bogatega zaslonskega prikaza in zmogljivosti za grafiko. Njegova elegantna zasnova in zmogljive komponente pritegnejo tudi tehnološke navdušence, ki iščejo najboljše v svojem razredu.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar ga prilagodi vašim bodočim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne prednosti. Vsaka obnovljena enota je podvržena strokovni obnovitvi in preizkušanju, kar zagotavlja visoke standarde kakovosti. Ta postopek ne le prinaša ekonomske koristi, temveč tudi spodbuja trajnostno ravnanje z viri. Uživajte v izjemni vrednosti brez kompromisov pri kakovosti ali zmogljivosti.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155U / 1,7 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 (soldered) |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) 2.8K (2880 x 1800) Multi-Touch OLED | 400 nits | Corning® Gorilla® Glass | 100 % sRGB |
| Največja ločljivost | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Švicarska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198122307845 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0034ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0002nf | U5 226V | Arc 130V (8GB) / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2008ns | i5-13420H | RTX 3050 | Pink / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr0003nx | i7 13. gen | Touch / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0001nx | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP OmniBook X AI 17-dd0047 | U7-256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €





























