Kratek opis:
Intel Core i7-1355U (1,7 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) Multi-Touch UWVA IPS LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 2.0, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Wireless Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
8F8Q0EAR
Računalnik HP All-in-One 24-cr0003nx | i7 13. gen | Touch / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Kratek opis:
Intel Core i7-1355U (1,7 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) Multi-Touch UWVA IPS LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 2.0, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Wireless Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 899 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 27.24 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Elegantni računalnik HP All-in-One 24-cr0003nx združuje zmogljivost, estetiko in interaktivnost na enem mestu. S svojim širokim 23,8-palčnim zaslonom na dotik in napredno integrirano grafiko je odličen za vse, ki iščejo multifunkcijsko napravo za delo in prosti čas. Ta računalnik ponuja vse, kar potrebujete za tekoče vsakodnevno delo, grafično oblikovanje ali sproščanje ob najljubših medijskih vsebinah.
Največje prednosti
- Zmogljivost: Z najnovejšim procesorjem in grafično kartico nudi hitro in učinkovito delovanje.
- Zaslon na dotik: 23,8-palčni FHD zaslon omogoča interaktivno uporabo ter je idealen za pregledovanje večpredstavnih vsebin.
- Povezljivost: USB in HDMI priključki omogočajo hitro povezavo z drugimi napravami.
- Hitrost: NVMe disk zagotavlja superiorno hitrost prenosa podatkov.
Kdo kupuje ta izdelek
Računalnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zmogljivo napravo za delo od doma ali v pisarni, ter za študente, ki iščejo zanesljivo napravo za študij in zabavo. Prav tako je primeren za družine, ki želijo imeti osrednjo multimedijsko postajo v svojem domu.Možnosti nadgradnje
Računalnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar zagotavlja njegov dolgoročnejši potencial. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave pomeni odgovoren korak v smeri trajnostnega razvoja. Strokovna storitev obnove zagotavlja, da so naprave natančno preverjene in posodobljene na standardiziran sistem kakovostnih ocen. To pomeni, da prejmete visokokakovostno napravo po konkurenčni ceni, hkrati pa prispevate k zmanjšanju elektronskih odpadkov.| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Zaslon | 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) AG LED | IPS | 99% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 4x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 2x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | brezžična miška in tipkovnica |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška ali Angleško / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepk |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0196786532283 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |