Kratek opis:
Intel Core i5-1245U (1,6 GHz), 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) AG UWVA IPS LED, 16 GB (2x8GB) DDR5-4800, 512 GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.0, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
7Y980AWR
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-1245U (1,6 GHz), 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) AG UWVA IPS LED, 16 GB (2x8GB) DDR5-4800, 512 GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.0, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
24 kosov.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Eleganten in zmogljiv HP EliteBook 840 G9 prinaša optimalno kombinacijo moči in prenosljivosti, ki jo potrebujete za uspeh v sodobnem poslovnem svetu. Ta prenosnik s svojo izjemno zasnovo in bogatim naborom funkcionalnosti izstopa kot vsestransko uporaben pripomoček za vsakega profesionalca.
Največje prednosti
- Kompakten 14,0-palčni zaslon WUXGA z IPS tehnologijo omogoča jasne in živahne slike, kar pomeni, da boste v vsakem okolju uživali v izjemni vizualni izkušnji.
- Z bliskovito hitrim NVMe SSD diskom boste dosegli višje hitrosti nalaganja in nemoteno delo z različnimi aplikacijami.
- Sodobna povezljivost vključuje tehnologije kot sta Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3, poleg tega pa ponuja več priključkov Thunderbolt 4 in HDMI za preprosto povezovanje z drugimi napravami.
- Integrirana varnost s čitalnikom prstnih odtisov zagotavlja, da so vaši podatki vedno zaščiteni.
- Osvetljena tipkovnica izboljšuje uporabniško izkušnjo v različnih svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta vrhunski prenosnik je zasnovan za poslovne uporabnike, strokovnjake, ki se pogosto selijo, ter vse tiste, ki potrebujejo zanesljivo napravo z izjemno zmogljivostjo. Primeren je za tiste, ki delujejo dlje časa na terenu ali nimajo vedno dostopa do pisarne, saj združuje moč in prenosljivost v eni napravi.Možnosti nadgradnje
HP EliteBook 840 G9 ponuja možnost nadgradnje pomnilnika in diska, kar vam omogoča prilagodljivost glede na vaše potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira prenovljenega prenosnika ne pomeni le prihranka pri stroških, temveč prispeva tudi k trajnostni rabi virov in zmanjšanju elektronskih odpadkov. Prenovljeni prenosniki so bili strokovno pregledani in obnovljeni, da ustrezajo strogim standardom kakovostnih ocen, kar zagotavlja zanesljivo delovanje in dolgotrajno uporabo. Preverjena kakovost in ugodna cena pomenita odlično vrednost za denar, ki jo ne gre spregledati.| Procesor | Intel® Core™ i5-1245U / 1,6 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Max Turbo Frequency 4,4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920 x 1200) UWVA LED | IPS |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Tuja tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0197497064650 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Acer Swift SFG14-64 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0009na | U7-256V | Touch OLED *** praska / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0770ng | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0799nz | Ultra 7 | 2.8K Touch OLED / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Elitebook 845 14 Inch G11 / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2008ns | i5-13420H | RTX 3050 | Pink / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €




























