Kratek opis:
Intel Ultra 7 256V(2.2GHz) + Intel Arc 140V (IGP), 16 GB LPDDR5x-8533, 40,6 cm (16,0\") 2.8K (2880x1800) Multi-Touch OLED 48-120 Hz, SSD 1 TB PCIe NVMe, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort - 40 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DP 1.4a), Wi-Fi 6E (AX211), Bluetooth 5.3, Backlit Kbd., Webcam, 65W USB-C PD, Pen-Tilt Silver, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BH3G2EAR
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0009na | U7-256V | Touch OLED *** praska / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Kratek opis:
Intel Ultra 7 256V(2.2GHz) + Intel Arc 140V (IGP), 16 GB LPDDR5x-8533, 40,6 cm (16,0\") 2.8K (2880x1800) Multi-Touch OLED 48-120 Hz, SSD 1 TB PCIe NVMe, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort - 40 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DP 1.4a), Wi-Fi 6E (AX211), Bluetooth 5.3, Backlit Kbd., Webcam, 65W USB-C PD, Pen-Tilt Silver, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1049 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 31.79 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook X Flip NGAI pomeni vrhunsko zasnovo in zmogljivost, ki zadovolji tako zahtevne uporabnike kot tudi tiste, ki iščejo vsestranskost in elegantnost v prenosni napravi. Odlikuje ga velik 16,0-palčni 2.8K OLED zaslon na dotik, ki prinaša osupljive vizualne izkušnje, medtem ko možnost 360-stopinjskega vrtenja omogoča preklop med načini uporabe. Prenosnik je odlična kombinacija inovacij in estetike z močnim in elegantnim ohišjem.
Največje prednosti
- Izjemna slika: 2.8K OLED zaslon z razponom osveževanja med 48-120 Hz za popolne slike in gladke prehode.
- Ogonjšan shranjevalni sistem: Hiter NVMe SSD omogoča bliskovit dostop do vaših podatkov.
- Možnosti priklopa: Naravna povezljivost s HDMI 2.1 in Thunderbolt 4.
- Nadstandardna povezljivost: Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3 za stabilno brezžično povezovanje.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za kreativne profesionalce, ki potrebujejo napravo za obsežno obdelavo grafike in uredniške naloge. Tudi študentje in poslovni uporabniki bodo cenili njegovo zmogljivost in prilagodljivost v različnih delovnih okoljih.Možnosti nadgradnje
Omogoča nadgradnjo notranjega pomnilnika in diska, kar podaljšuje življenjsko dobo naprave in optimizira uporabniško izkušnjo. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave so podvržene strokovnim servisnim pregledom in delujejo kot nove. Na voljo so po ugodnejših cenah, kar predstavlja odlično razmerje med ceno in kakovostjo. Sodobni proces certificiranja zagotavlja, da izpolnjujejo standardizirane kriterije kakovosti, kar prinaša zaupanje v trajnost in učinkovitost. Hkrati prispeva k zmanjševanju vpliva na okolje, s čimer vsak nakup postane korak k bolj trajnostni prihodnosti. Popolna izbira za odgovorne kupce, ki razmišljajo tudi o varovanju okolja.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 256V / 2,2 GHz / Octa-Core (4C+4c/8T) / Max Turbo Frequency 4,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x Soldered |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB LPDDR5x-8533 |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Arc™ 140V Graphics (8 GB) |
| Zaslon | 40,6 cm (16,0″) 2.8K (2880 x 1800) OLED | Multi-Touch | UWVA | edge-to-edge glass | micro-edge | SDR 400 nits | HDR 500 nits | 100% DCI-P3 |
| Največja ločljivost | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251108921 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0199nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 258V / 2.2 GHz Turbo boost 4.8 GHz / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 | U5-225U | WWAN | Touch / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Računalnik HP EliteOne 870 G9 AiO | i7-14700 | FHD | W10 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
1.239,00 €
1.015,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.239,00 €
Prenosnik i HP EliteBook 6 G1i 14 | U7 255U | 16GB RAM | 1TB SSD / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0189nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0710ng | U7 255HX | RTX 5070Ti (12GB) | W11 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.299,00 €
1.884,43 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.299,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €





























