Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 225U (1,5 GHz), 24 GB (2x12GB) DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps - DisplayPort + USB PD-out), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Backlit Kbd., Finerprint, 45 W USB Type-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
D36D3EAR
Prenosnik HP 15-fd2017ne | Ultra 5 225U / Ultra 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 225U (1,5 GHz), 24 GB (2x12GB) DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps - DisplayPort + USB PD-out), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Backlit Kbd., Finerprint, 45 W USB Type-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 3 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Zmogljiv in učinkovit prenosni računalnik HP 15 z zaslonom velikosti 15,6 palcev je idealen za vsakodnevno uporabo, tako doma kot tudi na poti. Njegova napredna tehnologija zagotavlja izjemno zmogljivost in hitro obdelavo podatkov, medtem ko njegova eleganca in sodoben dizajn poudarjata izvrsten videz.
Največje prednosti
Odločitev za uporabo HP 15 prenosnika prinaša številne prednosti:- Velik 15,6-palčni zaslon nudi izjemno jasnost in polne barve z AG LED IPS tehnologijo.
- Izjemna hitrost prenosa podatkov zahvaljujoč modernemu NVMe SSD disku in zmogljivemu procesorju.
- Obsežne povezljivostne možnosti z več vrati USB različnih generacij, HDMI in DisplayPort.
- Vgrajena tipkovnica z osvetlitvijo in čitalnik prstnih odtisov za večjo varnost in praktičnost.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je odlična izbira za študente, profesionalce in vse, ki cenijo zmogljivost in mobilnost. Idealen je za poslovne sestanke, študij ter vsakodnevne pisarniške naloge, hkrati pa zagotavlja potrebno procesorsko moč za zahtevnejše naloge.Možnosti nadgradnje
HP 15 nudi fleksibilnost pri nadgradnjah, tako da lahko povečate kapaciteto RAM-a in diska. To omogoča, da prenosnik dolgoročno vzdržuje svojo začetno hitrost in učinkovitost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljeni prenosniki ne le ohranjajo visoko vrednost, temveč so tudi ekonomična in okolju prijazna izbira. S strokovno obnovo, ki sledi standardiziranemu sistemu kakovostnih ocen, zagotavljajo, da naprava deluje na optimalni ravni. Izberete obnovljeno napravo in prispevate k zmanjšanju e-odpadkov, obenem pa uživate v zmogljivosti in zanesljivosti, kot bi ju nudil nov izdelek.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225U / 1,5 GHz / 12 Cores (2C/(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz Max Turbo Frequency |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 24 GB (2x 12GB) DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics Xe-LPG (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920x1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199896460590 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Računalnik HP All-in-One 27-cr0067nf | R7 7730U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 AI 14-fr0005nf | U7-255H | 2.8K OLED / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP EliteBook 1040 G11 | U7 155H | 2.8K OLED / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0034ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2008ns | i5-13420H | RTX 3050 | Pink / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr1003nx| U7-155U | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fb2933nc | RTX 4060 (8 GB) / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
1.189,00 €
974,59 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.189,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0799nz | Ultra 7 | 2.8K Touch OLED / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Elite Dragonfly G3 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,5″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €





























