Kratek opis:
Intel Core i7-1355U (1,7 GHz), 16 GB LPDDDR5x-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
C1LK9EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core i7-1355U (1,7 GHz), 16 GB LPDDDR5x-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 3 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook 5 prenaša zmogljivost in eleganco v vaše življenje z vrhunsko zasnovo in vrsto odličnih funkcij. Ta prenosnik združuje moč in vsestranskost, ki sta idealni tako za profesionalne uporabnike kot tudi za navdušence nad tehnologijo.
Največje prednosti
- Opremljen z zmogljivim procesorjem I7, ki zagotavlja hitro in gladko delovanje pri večopravilnosti.
- Čudovit 16-palčni WUXGA IPS zaslon prinaša visoko ločljivost in izjemno ostrino, kar je kot nalašč za ustvarjanje vsebin in zabavo.
- Hitri in učinkoviti NVMe SSD zagotavlja hitrejši začetek sistema in pospešeno nalaganje aplikacij.
- Vrhunsko povezljivost omogočajo sodobni vmesniki, kot so USB-C in Wi-Fi 6, ki poskrbijo za brezhibne povezave.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo stabilno in zmogljivo napravo za delo, ustvarjalce vsebin, ki iščejo izjemno vizualno izkušnjo, in študente ter domače uporabnike, ki cenijo zanesljivost in hitro delovanje. S svojo eleganco in funkcionalnostjo ustreza vsakomur, ki išče visoko zmogljivost in večnamensko uporabo.Možnosti nadgradnje
Omogočena je nadgradnja diska in pomnilnika, kar pomeni prilagajanje potrebam po večjih zmogljivostih shranjevanja in učinkovitosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljena naprava predstavlja pametno izbiro za trajnostno nakupovanje. Z izkušeno storitvijo obnove lahko pričakujete kakovost in zanesljivost, ki zadovoljita najvišje standarde. Sistem kakovostne ocene zagotavlja preglednost in zaupanje v proces nakupa, obenem pa omogoča dostop do vrhunske tehnologije po ugodni ceni. HP OmniBook 5 je zasnovan za življenje v gibanju, z vso močjo, ki jo potrebujete za uspeh v digitalnem svetu.| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x Soldered |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199485079813 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip Next Gen AI 16-as0004nj | U5 226V | Touch / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1a 14 | R7-250 / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0799nz | Ultra 7 | 2.8K Touch OLED / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 WWAN | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip Next Gen AI 16-as0000nj | U7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.198,00 €
981,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.198,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 AiO | i7-14700T | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €





























