Kratek opis:
Intel Core i5-1345U (1,6 GHz), 35,6 cm (14,0″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED IPS, 16 GB DDR4-3200, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI, 1x Thunderbolt 4 (40Gbps - DisplayPort), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
D49VJE8R
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 | Metal / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-1345U (1,6 GHz), 35,6 cm (14,0″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED IPS, 16 GB DDR4-3200, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI, 1x Thunderbolt 4 (40Gbps - DisplayPort), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 649 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 19.67 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 3 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP EliteBook 640 G10 prenosnik je vrhunska naprava, idealna za profesionalce v poslovnem svetu ter zahtevne uporabnike, ki si želijo zanesljive in zmogljive naprave. S svojo elegantno kovinsko zasnovo nudi čudovit vizualni vtis ter je hkrati dovolj robusten za vsakodnevno rabo.
Največje prednosti
- Procesor I5 zagotavlja tekoče delovanje.
- 14,0-palčni zaslon FHD ponuja odlično ločljivost (1920x1080) za delo in zabavo.
- Integrirana grafika Intel Iris Xe prinaša izboljšano vizualno izkušnjo.
- Na voljo so številne možnosti povezljivosti, kot sta Thunderbolt 4 in USB-C 3.2.
- Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3 za hitro in stabilno povezljivost.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je odlična izbira za poslovneže, študente in vse, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevne naloge. Idealno je primeren za delo z zahtevnimi aplikacijami, ustvarjanje vsebin ter tudi za tiste, ki pogosto potujejo.Možnosti nadgradnje
HP EliteBook 640 G10 ponuja možnosti nadgradnje za pomnilnik in disk, kar uporabnikom omogoča prilagoditev naprave po svojih željah in potrebah. Priporočljivo je, da se pred izvedbo nadgradnje vedno posvetujete s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbor obnovljene naprave prinaša številne prednosti. Poleg privlačne cene, skrbi za okolje z zmanjševanjem elektronskih odpadkov in optimizacijo virov. Vsaka obnovljena naprava je skrbno pregledana in prečiščena skozi strokovno storitev obnove, z garancijo po standardiziranem sistemu kakovostnih ocen. Takšna izbira zagotavlja zanesljivost in optimalno delovanje, primerljivo z novo napravo. HP EliteBook 640 G10 predstavlja vrhunsko razmerje med kakovostjo in ceno ter je zagotovilo za dolgoletno zadovoljstvo v svetu prenosnih računalnikov.| Procesor | Intel core i5-1235U |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | 250 nits |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Italijanska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-cn4751ng | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 689,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP ProBook 450 G10 | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G10 | Metal | i7-1355U / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
719,00 €
589,34 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 719,00 €
Prenosnik HP 15-fd0730ng | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1001na | R5 340 / AMD Ryzen™ AI 5 / RAM 16 GB / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 17-cp3900ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP 17-cp3770ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























