Kratek opis:
AMD Ryzen™ 5 7535U / 2,9 GHz / 12-Cores (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Manjše Praske Na Pokrovu
Šifra:
I21L70017GE
Prenosnik Lenovo ThinkPad L16 G1 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen™ 5 7535U / 2,9 GHz / 12-Cores (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Manjše Praske Na Pokrovu
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Lenovo ThinkPad L16 G1 je izjemno zmogljiv prenosnik, zasnovan za učinkovito upravljanje vseh vaših vsakodnevnih opravil. S svojo elegantno obliko in vrhunskimi lastnostmi je idealna izbira za profesionalce in posameznike, ki iščejo zanesljivost in vsestranskost.
Največje prednosti
- Visokozmogljiv procesor Ryzen 5, ki zagotavlja brezhibno delovanje aplikacij.
- Prostoren 16,0" zaslon z resolucijo WUXGA, ki omogoča jasno in natančno prikazovanje vsebine.
- Ergonomska osvetljena tipkovnica za udobno delo tudi v slabših svetlobnih pogojih.
- Thunderbolt in USB-C priključki za hitro povezljivost z drugimi napravami.
- Visokohitrostna NVMe možnost nadgradnje, ki zagotavlja ekspresno hitrost prenosa podatkov.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik Lenovo ThinkPad L16 G1 je namenjen predvsem poslovnim uporabnikom, študentom ter kreativnim posameznikom, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo napravo za opravljanje vsakodnevnih nalog. S svojo robustno zgradbo je primeren za vsakodnevno uporabo v različnih okoljih in enostavno prenašanje.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik ponuja možnosti nadgradnje spomina in diska, kar vam omogoča prilagajanje zmogljivosti naprave glede na vaše osebne potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave, kot je Lenovo ThinkPad L16 G1, je premišljena odločitev za okolju prijaznejše poslovanje. Proces obnove je izveden s strani strokovnjakov, ki spoštujejo standardiziran sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja vrhunsko delovanje naprave. Obenem je takšna izbira cenovno bistveno ugodnejša, saj prinaša možnost nakupa visokozmogljive naprave po dostopnejši ceni, kar nenazadnje prispeva k bolj trajnostni uporabi tehnologije.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7535U / 2,9 GHz / 12-Cores (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Pomembne opombe | Manjše Praske Na Pokrovu |
| Teža | 1,77 |
| EAN | 3831130153598 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | 8GB RAM | 512GB SSD / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
829,00 €
679,51 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 829,00 €
Prenosnik Dell Inspiron 16 DC16250 | Core 5 120U | Touchscreen / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0007nl | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik Dell Pro 16 PC16250 / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Pavilion 16-ag0019nw | R7-8840U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd2017ne | Ultra 5 225U / Ultra 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-bc1002na | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 17-cn3730ng | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP 15-fd0016ni | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €





























