Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7520U (2,8 GHz), 16 GB LPDDR5-5500, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Šifra:
C8NJ3EAR4
Prenosnik HP 15-fc0250nm | R5-7520U | Win 10 Pro / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7520U (2,8 GHz), 16 GB LPDDR5-5500, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 539 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 16.33 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 15-fc0250nm je idealna rešitev za vsakodnevne naloge in zagotavlja odlično kombinacijo zmogljivosti in uporabniškega udobja. Opremljen je z nizom funkcij, ki ustrezajo različnim potrebam, od opravljanja službenih nalog do zabave in vsega vmes.
Največje prednosti
- 15,6-palčni zaslon polne visoke ločljivosti za jasne in živahne vizualne izkušnje.
- AMD Ryzen 5 procesor, ki zagotavlja dovolj moči za vsakodnevna opravila in večopravilnost.
- Zmogljiva AMD Radeon Graphics za odlično grafično izkušnjo.
- NVMe SSD disk omogoča bliskovito hitrost prenosa podatkov in hiter zagon sistema.
- Priključki za sodobno povezljivost, vključno z USB-C in HDMI.
- Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 za hitro in stabilno brezžično povezavo.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je odličen za študente, profesionalce in domače uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevno uporabo. Uporabniki, ki cenijo multimedijske funkcije in mobilnost, bodo prav tako našli vrednost v tej napravi.Možnosti nadgradnje
Obstaja možnost nadgradnje diska in pomnilnika, kar omogoča prilagoditev naprave svojim potrebam in željam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljeni prenosniki so odlična izbira za tiste, ki želijo kakovost po dostopnejši ceni. Vsaka naprava gre skozi strokovno storitev obnove in ustreza strogim standardom kakovostnih ocen, kar zagotavlja zanesljivost in učinkovitost. Poleg tega je nakup obnovljenih naprav korak k trajnostni uporabi virov, saj zmanjšuje elektronske odpadke in podaljšuje življenjsko dobo naprav. Izberite s samozavestjo, saj je vaša naprava skrbno pregledana in pripravljena na nova doživetja.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U/ 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) LED | IPS | 250 nits | NTSC 45% |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Slovenska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook 5 16-bc1002na | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik Dell Latitude 3550 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad E16 G3 / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP 15-fc0048ne / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik Dell Pro 16 PC16250 / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-cn3730ng | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €





























