Kratek opis:
AMD Ryzen™ 5 7535HS / 3,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
I21MW001WGE1
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen™ 5 7535HS / 3,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Predstavljamo vam prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP - eleganten sopotnik za vse vaše poslovne in osebne potrebe. Ponaša se z impresivno zmogljivostjo, ki vam omogoča brezhibno opravljanje večopravilnosti, zahvaljujoč naprednemu Ryzen 5 procesorju in integrirani grafični kartici AMD Radeon Graphics. S sodobnim 16,0-palčnim matiranim zaslonom velikosti 1920 x 1200 slikovnih pik boste uživali v izjemni jasnosti in barvitosti.
Največje prednosti
- Velik zaslon: 16,0-palčni zaslon z WUXGA resolucijo prinaša kristalno čisto sliko.
- Povezljivost: Opremljen z vrati HDMI, USB-C, Thunderbolt in drugimi, omogoča enostavno povezljivost z različnimi napravami.
- Praktičnost: Osvetljena tipkovnica in integriran čitalnik kartic zagotavljata udobje in uporabnost.
Kdo kupuje ta izdelek
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivost in zmogljivost. Učitelji, študenti in poslovneži bodo cenili funkcionalnost te naprave, ki omogoča poglobljeno delo, učenje in zabavo.Možnosti nadgradnje
V prihodnosti se lahko odločite za nadgradnjo diska in pomnilnika, kar dodatno izboljša zmogljivost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Nakup obnovljenega prenosnika je pametna izbira, saj prinaša številne prednosti. Z obnovljeno napravo prispevate k zmanjšanju elektronskih odpadkov in ohranjanju okolja. Vsaka naprava je bila strokovno obnovljena in ocenjena po standardiziranem sistemu kakovosti, kar zagotavlja delovanje brez kompromisov. Obnovljeni prenosniki so cenovno ugodni, zato ponujajo velik prihranek brez žrtvovanja zmogljivosti in kakovosti. Izberite Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP za sopotnika na vaši poti do uspeha.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7535HS / 3,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 ONBOARD |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 1,7 |
| EAN | 3831130153536 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0011nx | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd2017ne | Ultra 5 225U / Ultra 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | 8GB RAM | 512GB SSD / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
829,00 €
679,51 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 829,00 €
Prenosnik HP 15-fd0051ne | MX570 (2 GB) / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0286ns | i5 13.gen / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 17-cp3900ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €





























