Kratek opis:
Intel Core i5-1334U (1,3 GHz), 16 GB LPDDDR5x-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
C1LL0EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-1334U (1,3 GHz), 16 GB LPDDDR5x-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
9 kosov.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Izjemen prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na je zasnovan za uporabnike, ki iščejo visoko zmogljivost in vsestranskost v elegantnem dizajnu. S 16,0-palčnim zaslonom WUXGA boste uživali v neverjetno jasnih slikah in živahnih barvah, medtem ko tanek, a zmogljiv profil naprave omogoča enostavno prenosljivost in uporabo na poti.
Največje prednosti
HP OmniBook 5 16-ba1004na prinaša prebojno kombinacijo moči in prenosljivosti. Uživajte v gladki in brezhibni izkušnji z visokozmogljivim procesorjem I5 ter zmogljivo grafiko Intel Iris Xe.- 16,0-palčni WUXGA zaslon z IPS tehnologijo omogoča širši kot vidljivosti in ostrejše slike.
- SSD disk s tehnologijo NVMe zagotavlja izredno hiter dostop do podatkov in kratke čase nalaganja.
- Večvrstična povezljivost s HDMI in dvema USB-C priključkoma za enostavno priklapanje zunanjih naprav in polnjenje.
- Osupljiva prilagodljivost z osvetljeno tipkovnico za delo v slabših svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik HP OmniBook 5 je idealna izbira za profesionalce, študente in tehnološke navdušence, ki potrebujejo zanesljivo zmogljivost za delovne ali študijske obveznosti, pa tudi za kreativno ali multimedijsko uporabo. Prav tako ga bodo cenili tisti, ki potrebujejo zanesljivost in dolgotrajnost naprave za vsakodnevne potrebe.Možnosti nadgradnje
Čeprav ponuja izjemno zmogljivost že iz samega začetka, so uporabniki, ki iščejo dolgoročno razširljivost, tuj na pravem mestu. Disk in pomnilnik se lahko enostavno nadgradita, da ustrezata spreminjajočim se potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave ne prinaša le vrednosti izjemnega razmerja med ceno in kakovostjo, ampak tudi pomemben korak k trajnostni prihodnosti. Vsaka naprava, ki je ponujena kot obnovljena, je bila strokovno preverjena in preizkušena. Sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da je vsaka naprava v tehničnem pogledu enakovredna novim modelom. Z nakupom obnovljenega izdelka prispevate k zmanjševanju elektronskih odpadkov ter varovanju okolja.| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x-4800 |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199485079844 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP ProBook 440 G10 | Metal | i7-1355U / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
719,00 €
589,34 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 719,00 €
Prenosnik HP 17-cp3900ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP 15-fd0780ng | Core i7 13. Gen | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
729,00 €
597,54 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 729,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 16 | i5-1334U | W11P / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Elite 830 x360 G10 - Scr: One Dead Pixel / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fc0000ni / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 | Metal / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP 15-fd0046nj | i5 13.gen | MX570A (2GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €





























