Kratek opis:
Intel® Core™ i5-1345U / 1,6 - 3,5 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,7 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 256 GB NVME SSD, 33 cm (13″), Matiran (AntiGlare, matt), Touch, WUXGA 1920 x 1200, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
I6V439AVO
Prenosnik HP Elite 830 x360 G10 - Scr: One Dead Pixel / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i5-1345U / 1,6 - 3,5 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,7 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 256 GB NVME SSD, 33 cm (13″), Matiran (AntiGlare, matt), Touch, WUXGA 1920 x 1200, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP Elite 830 x360 G10 navdušuje z moderno zasnovo, vsestranskostjo in zmogljivostjo, ki je primerna za poslovne potrebe in vsakodnevna opravila. S svojo robustno izdelavo in prilagodljivostjo že v osnovi ponuja vrhunsko uporabniško izkušnjo.
Največje prednosti
Prenosnik HP Elite 830 x360 G10 je opremljen z osupljivim 13-palčnim zaslonom, ki omogoča interakcijo na dotik in zagotavlja jasnost ter živost prikaza zahvaljujoč ločljivosti WUXGA. Antirefleksni premaz omogoča udobnejše delo tudi v svetlih okoljih. S podporo za I5 procesorje ter z integrirano grafiko zagotavlja nemoteno delovanje zahtevnih aplikacij. Hitrost, ki jo omogoča NVMe SSD disk, poskrbi za hitro nalaganje aplikacij in hitrejši zagon sistema. Povezljivosti prek Thunderbolt, HDMI ter USB priključkov zagotavljajo popolno fleksibilnost pri povezovanju z drugimi napravami.Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je prava izbira za poslovne uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo na terenu, študente, ki želijo kombinacijo prenosljivosti in učinkovitosti, ter vse, ki cenijo prilagodljivost zaslona na dotik. Idealen je za tiste, ki cenijo visokokakovostne naprave in iščejo ravnovesje med zmogljivostjo in elegantno obliko.Možnosti nadgradnje
HP Elite 830 x360 G10 omogoča nadgradnjo ključnih komponent, kot sta pomnilnik in disk, kar omogoča prilagajanje naprave specifičnim potrebam uporabnika. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne prednosti. Poleg ugodnejše cene takšna naprava zagotavlja zanesljivost in kakovost, ki so rezultat strokovne obnove in standardiziranega sistema preverjanja kakovosti. S tem ne le varčujete, temveč tudi prispevate k zmanjšanju elektronskih odpadkov, kar predstavlja odgovorno odločitev do okolja.| Procesor | Intel® Core™ i5-1345U / 1,6 - 3,5 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,7 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 ONBOARD |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Trdi disk | 256 GB |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 33 cm (13″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | English US |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1.34 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Dell Pro 16 PC16250 / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0016ni | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G10 | Metal | i7-1355U / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
719,00 €
589,34 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 719,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad E16 G3 / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Next Gen AI 14-he0354ng / i3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd0382ns | i5 13.gen | W10P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 | Metal / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP 15-fd0051ne | MX570 (2 GB) / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad L16 G1 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €




























