Kratek opis:
Intel Core i7-1355U (1,7 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BU9R4EAR
Prenosnik HP 15-fd0780ng | Core i7 13. Gen | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
729,00 €
597,54 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 729,00 €
Kratek opis:
Intel Core i7-1355U (1,7 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 729 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 22.09 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 3 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Če iščete zmogljivo prenosno napravo, je prenosnik HP 15-fd0780ng prava izbira za vas. Odlikuje ga visokozmogljiv procesor, velik zaslon in napredna grafična zmogljivost, kar ga postavlja v ospredje tako za delo kot zabavo. Z elegantnim dizajnom in funkcionalnostjo je idealen za vse, ki cenijo zanesljivost ter vrhunske performanse.
Največje prednosti
Hitrost in zmogljivost:- Zmogljiv procesor zagotavlja zanesljivo izvedbo več nalog hkrati.
- Napredna grafična zmogljivost omogoča odlično vizualno izkušnjo.
- Prostor za ključne datoteke.
- Vmesniki za hitro povezovanje dodatkov.
- Moderno brezžično povezovanje za neprekinjeno delo in igranje.
- Vgrajena kamera za učinkovita virtualna srečanja.
- Velik zaslon s FHD ločljivostjo za vrhunsko vizualno podobo.
- LED IPS tehnologija za širši vidni kot in bogate barve.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je popolna izbira za študente, profesionalce ter ustvarjalce, ki potrebujejo zanesljivost in mobilnost. Prav tako je primeren za uporabnike, ki cenijo hitro delovanje in možnost povezave z različnimi napravami, hkrati pa iščejo estetsko dovršeno napravo.Možnosti nadgradnje
Za tiste, ki želijo nadgraditi shrambo ali pomnilnik, je to preprosto in efektivno. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbor obnovljene naprave prinaša številne prednosti:- Strokovno obnovljene naprave zagotavljajo zanesljivost in dolgo življenjsko dobo.
- Uporaba standardiziranega sistema kakovostnih ocen zagotavlja, da izpolnjuje najvišje standarde kakovosti.
- Prispevanje k okolju z zmanjšanjem elektronskih odpadkov.
- Izjemna vrednost, saj omogoča pridobitev vrhunskih specifikacij po ugodnejši ceni.
| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251605604 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr1004nx | U5-125U / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0005nx | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
959,00 €
786,07 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 959,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0008na | Ultra7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 AI 14-fr0005nf | U7-255H | 2.8K OLED / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0002nf | U5 226V | Arc 130V (8GB) / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Elite x360 830 G11 | U7-155U | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €



























