Kratek opis:
Intel Core i5-1334U (1,3 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, NVIDIA GeForce MX570A (2 GB GDDR6), HDMI 1.4, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.3, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
9Y7Z4EAR
Prenosnik HP 15-fd0046nj | i5 13.gen | MX570A (2GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-1334U (1,3 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, NVIDIA GeForce MX570A (2 GB GDDR6), HDMI 1.4, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.3, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 15-fd0046nj združuje zmogljivost in eleganco v napravi, ki je zasnovana za udobno delo in razvedrilo. S kakovostno izdelavo in tehnološko napredno zasnovo je ta prenosnik idealen sopotnik tako za domačo uporabo kot tudi za poslovna okolja.
Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost z i5 procesorjem: Uživajte v gladkem delovanju in večopravilnosti, ki jo omogoča zmogljiv procesor.
- Visoko ločljiv zaslon: 15,6-palčni FHD zaslon IPS nudi ostro sliko in širok kot gledanja, kar izboljša uporabniško izkušnjo.
- Grafična kartica NVIDIA GeForce MX570A: Povečajte svojo ustvarjalnost in uživajte v grafično zahtevnih aplikacijah.
- Hiter NVMe SSD disk: Izjemno hiter dostop do podatkov in zagon sistema.
- Povezljivost na dlani: USB-A in USB-C za enostavno priključitev naprav, skupaj z Wi-Fi 6 in Bluetooth za optimalno povezljivost.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je namenjen širokemu spektru uporabnikov, od študentov in profesionalcev, ki potrebujejo zanesljivo napravo za opravljanje vsakodnevnih nalog, do domačih uporabnikov, ki iščejo napravo za razvedrilo in multimedijo. Grafični ustvarjalci in igralci manj zahtevnih iger bodo cenili grafično kartico za boljše vizualne izkušnje.Možnosti nadgradnje
Prilagodite svoj prenosnik z nadgradnjo diska in pomnilnika, da se prilagodi vašemu načinu dela in potrebam po zmogljivosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne prednosti: kakovostno obravnavanje pri stroki usposobljenih tehnikih ter ugodno ceno v primerjavi z novimi napravami, ob zagotavljanju odličnosti skozi standardiziran sistem ocenjevanja kakovosti. S tem nakupom prispevate tudi k varovanju okolja z zmanjševanjem elektronskih odpadkov in podpirate trajnostne prakse. Pri izbiri tega prenosnika dobite zanesljivost, prilagodljivost in dolgoročno vrednost.| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce® MX570 A (2 GB GDDR6) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 250 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Hebrejska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198122463701 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Dell Latitude 3550 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 17-cp3904ng | R7 7730U | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP 17-cn3730ng | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 16 | i5-1334U | W11P / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























