Šifra:
C8NJ3EAR
Prenosnik HP 15-fc0250nm | R5-7520U | FreeDOS / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7520U (2,8 GHz), 16 GB LPDDR5-5500, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Free DOS 3.0
Z nakupom tega izdelka prejmete 499 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 15.12 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP 15-fc0250nm je zanesljiv prenosnik, ki združuje zmogljivost in elegantno zasnovo, kar ga naredi odličnega za vsakodnevno uporabo. S 15,6-palčnim zaslonom polne visoke ločljivosti in napredno tehnologijo zaslona, vam ponuja kakovost, ki je neprecenljiva za delo in zabavo.
Največje prednosti
- Visoka zmogljivost z Ryzen 5 procesorjem za nemoteno izvajanje večopravilnosti.
- Velik zaslon FHD z LED osvetlitvijo za čiste in živahne slike.
- Izjemno hiter NVMe SSD za bliskovito nalaganje in shranjevanje podatkov.
- Napredne povezljivosti z Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 za brezskrbno povezovanje z drugimi napravami.
- Različne možnosti povezovanja z HDMI in USB vhodi.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, študente in vse, ki iščejo zanesljivo napravo za vsakodnevna opravila. Z zmogljivimi komponentami je primeren za tiste, ki potrebujejo kombinacijo hitrosti in učinkovitosti, bodisi za delo, šolo ali prosti čas.Možnosti nadgradnje
HP 15-fc0250nm nudi fleksibilne možnosti nadgradnje za disk in pomnilnik, kar omogoča, da držite korak s prihodnjimi potrebami. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave ni le ekonomsko smiselna, temveč tudi okolju prijazna. Strokovno obnovljeni prenosniki, kot je HP 15-fc0250nm, zagotavljajo zanesljivost, preverjena kakovost pa zagotavlja, da izdelek ustreza visokim standardom. To pomeni, da dobite vrednost, kakovost in naredite korak k zmanjšanju elektronskih odpadkov. Z nakupom obnovljene naprave prispevate k trajnostnemu razvoju, ob tem pa izkoristite ugodnosti visoko kakovostnega produkta po dostopnejši ceni.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U/ 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 (soldered, not SODIMM or DIMM) |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) LED | IPS | 250 nits | NTSC 45% |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Slovenska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199642412217 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 16 | i5-1334U | W11P / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd2017ne | Ultra 5 225U / Ultra 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0310ne | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP OmniBook 3 NGAI 15-fn0007np | Ryzen AI 5 330 / AMD Ryzen™ AI 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0046nj | i5 13.gen | MX570A (2GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd0780ng | Core i7 13. Gen | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
729,00 €
597,54 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 729,00 €





























