Kratek opis:
AMD Ryzen R5 7520U (2,8 GHz), 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60Hz, 16 GB LPDDR5-5500, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (802.11ax - 2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BU9S6EAR
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen R5 7520U (2,8 GHz), 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60Hz, 16 GB LPDDR5-5500, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (802.11ax - 2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 599 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 18.15 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 3 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP 17-cp2760ng je vaša idealna izbira za zanesljivost in vsestranskost. Ta prenosnik ponuja širok zaslon in močne komponente, zaradi katerih je odlična izbira za vse, ki si želijo zmogljivo delovno orodje.
Največje prednosti
- Velikost zaslona 43,9 cm (17,3") omogoča izjemno vizualno izkušnjo. Idealen je za delo, gledanje filmov ali urejanje dokumentov.
- Visokoločljivostni FHD LED zaslon s tehnologijo IPS prinaša ostre slike in žive barve.
- NVMe SSD ponuja neverjetno hitro dostopanje do podatkov.
- Komponente, kot sta zmogljiv procesor Ryzen 5 in kakovostni pomnilnik, omogočajo izvajanje več aplikacij hkrati brez zaostajanja.
- Sodobni priključki, vključno s HDMI, USB-C in USB-A omogočajo napredno povezljivost.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je popolna izbira za tiste, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo ali zabavo. Primeren je za študente, poslovneže ter ustvarjalce vsebin, ki potrebujejo velik zaslon in visoko zmogljivost.Možnosti nadgradnje
Za tiste, ki želijo še več od svoje naprave, prenosnik omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar pomeni, da lahko brez težav povečate svojo shranjevalno kapaciteto in hitrost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave je pametna odločitev zaradi več razlogov. Obnovitev omogoča ponovno uporabo kakovostne elektronike, zmanjšuje elektronske odpadke in hkrati ponuja privlačno ceno brez kompromisov glede zmogljivosti. Strokovna storitev obnove in standardiziran sistem kakovostnih ocen vas zagotavlja o visokih standardih delovanja. Tako zagotavlja, da dobite napravo, ki deluje kot nova, a po dostopnejši ceni.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U / 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 (soldered, no DIMM/SODIMM) |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) Full HD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251605444 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-cn4751ng | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 689,00 €
Prenosnik HP Elite 830 x360 G10 - Scr: One Dead Pixel / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP ProBook 465 G11 | R5-7535U | 16GB RAM | W11H / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP ProBook 450 G10 | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0035ne | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























