Kratek opis:
Intel Core i7-14700HX (2,1 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), 40,9 cm (16,1") FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C (DisplayPort 5 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), HDMI 2.1, Wi-Fi, Bluetooth, Backlit Kbd., FreeDOS
Šifra:
A7KC6EAR
Prenosnik HP Victus Gaming 16-r1042ne | GeForce RTX 4050 (6GB) | 20 core / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.119,00 €
917,21 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.119,00 €
Kratek opis:
Intel Core i7-14700HX (2,1 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), 40,9 cm (16,1") FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C (DisplayPort 5 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), HDMI 2.1, Wi-Fi, Bluetooth, Backlit Kbd., FreeDOS
Z nakupom tega izdelka prejmete 1119 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 33.91 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Zmogljiv in eleganten prenosnik HP Victus Gaming 16-r1042ne je zasnovan za zahtevne uporabnike, ki iščejo vrhunsko izkušnjo igranja iger in produktivnega dela. Na trgu izstopa s svojo zmogljivo grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 4050, ki zagotavlja osupljive grafike in tekoče delovanje. S čudovitim 16,1-palčnim FHD zaslonom, ki podpira osveževalno hitrost do 144 Hz, boste uživali v izjemno gladkem prikazu slik in vsebin.
Največje prednosti
- Visoko zmogljiva grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 4050 prinaša izboljšano zmogljivost in realistično grafiko.
- Hitro delovanje: Opremljen je s hitrim procesorjem, ki zagotavlja nemoteno večopravilnost.
- Prostoren in hiter disk: SSD disk tipa NVMe omogoča izjemno hitro branje in pisanje podatkov, kar pomeni krajše čase nalaganja.
- Eleganten dizajn in osvetljena tipkovnica: Ne le funkcionalen, temveč tudi estetsko privlačen z osvetljenimi tipkami.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik HP Victus Gaming 16-r1042ne je idealen za strastne igralce iger, ki želijo še izboljšati svojo igričarsko izkušnjo, kot tudi za ustvarjalce vsebin, ki potrebujejo močno napravo za urejanje videoposnetkov in grafičnega oblikovanja. Prav tako bo navdušil študente, ki iščejo zanesljivo rešitev za svoje študijske potrebe in redno uporabo aplikacij zahtevnejših zmogljivosti.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik ponuja možnosti nadgradnje za dodatno optimizacijo zmogljivosti. Uporabniki lahko razmislijo o povečanju pomnilnika ali nadgradnji diska za shranjevanje večjih količin podatkov. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljena naprava je pametna izbira zaradi ekoloških in ekonomskih razlogov. S tem pripomorete k zmanjšanju e-odpadkov in pridobite napravo, ki izpolnjuje visok standard kakovosti. Strokovna ekipa skrbi za obnovo naprave, ki je preizkušena in opremljena z novimi komponentami po potrebi, kar zagotavlja zanesljivo delovanje in dolgo življenjsko dobo.| Procesor | Intel® Core™ i7-14700HX / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / 5,5 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 40,9 cm (16,1'') FHD (1920x1080) AG LED IPS | 144 Hz |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Free DOS |
| Optična enota | brez |
| Število USB priključkov | 2x |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleško / Arabska tipkovnica |
| Stanje | HP Renew, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Omen 16-am0073ng / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) | W10 Pro / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.239,00 €
1.835,25 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.239,00 €
Prenosnik HP ZBook X G1i 16 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
2.299,00 €
1.884,43 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.299,00 €
Prenosnik HP ZBook Fury 16 G11 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.799,00 €
1.474,59 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.799,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP Omen Max Gaming 16-AH0XXX / Ultra 9 / RAM 64 GB / 16,0″ WQXGA
2.799,00 €
2.294,26 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.799,00 €
Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA
2.099,00 €
1.720,49 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0000nf | U7 258V | RTX4050 (6GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.459,00 €
1.195,90 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.459,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.199,00 €
1.802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.199,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €




























