Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 255HX (2,4 GHz), 32GB (2x16GB) DDR5-5600, SSD 1 TB PCIe NVMe, NVIDIA RTX 5070 (8 GB GDDR7), 40,6 cm (16,0\") 2.5K (2560x1600) UWVA AG IPS LED VRR 60-240 Hz, HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Webcam, FreeDOS
Šifra:
B92QXEAR
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.199,00 €
1.802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.199,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 255HX (2,4 GHz), 32GB (2x16GB) DDR5-5600, SSD 1 TB PCIe NVMe, NVIDIA RTX 5070 (8 GB GDDR7), 40,6 cm (16,0\") 2.5K (2560x1600) UWVA AG IPS LED VRR 60-240 Hz, HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Webcam, FreeDOS
Z nakupom tega izdelka prejmete 2199 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 66.64 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OMEN MAX Gaming je prenosni računalnik, ki združuje zmogljivost in prefinjen dizajn, prilagojen vsem ljubiteljem digitalnega užitka. Izjemen zaslon in napredna grafična zmogljivost poskrbita, da bodo vaše igralne in ustvarjalne izkušnje dvignjene na višjo raven.
Največje prednosti
- 16-palčni WQHD zaslon z ločljivostjo 2560×1600 za izjemno vizualno doživetje.
- Intel Ultra procesor in NVIDIA RTX 5070 grafična kartica omogočata brezhibno delovanje tudi pri najzahtevnejših igrah in aplikacijah.
- Pomnilniški sistem vrste DDR5 omogoča hitrejšo obdelavo podatkov.
- NVMe SSD pogon za hitrejše nalaganje in dostop do datotek.
- Povezovanje prek HDMI 2.1 in Thunderbolt 4 za enostavno priključitev dodatne opreme in prikazovalnikov.
- Osvetljena tipkovnica za brezskrbno uporabo v slabših svetlobnih razmerah.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosni računalnik je namenjen predvsem igralnim navdušencem in profesionalcem, ki potrebujejo visoko zmogljivost in zanesljivost. Zaradi izjemne grafične zmogljivosti je tudi odlična izbira za oblikovalce, foto in video urednike ter vse, ki se ukvarjajo z zahtevnimi multimedijskimi projekti.Možnosti nadgradnje
Prenosnik HP OMEN MAX omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar zagotavlja, da lahko vedno uporabljate najnovejšo strojno opremo in izboljšate zmogljivost računalnika po svojih potrebah. Pomembno: Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Z izbiro obnovljene naprave prispevate k trajnostnemu razvoju in zmanjšanju elektronskih odpadkov. Ta prenosnik je bil strokovno obnovljen in preverjen v skladu s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen, kar zagotavlja, da deluje enako dobro kot nove naprave. Poleg tega ponuja odlično vrednost za vašo investicijo, saj omogoča dostop do vrhunske tehnologije po znatno bolj dostopni ceni. Nakup tovrstne naprave je pametna odločitev za ekološko ozaveščene uporabnike, ki ne želijo sklepati kompromisov glede zmogljivosti.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255HX / 2,4 GHz / 20-Cores (8C+12c/20T) / 5,2 GHz Max Turbo Frequency |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) 2.5K (2560 x 1600) UWVA LED | IPS | 500 nits | 100% sRGB |
| Največja ločljivost | WQHD / 2560 x 1440 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Turška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198990628240 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0002nt | Ultra 9 | OLED 2.8K | RTX 4070 | 16GB / Ultra 9 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.859,00 €
1.523,77 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.859,00 €
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Prenosnik HP Omen Max Gaming 16-AH0XXX / Ultra 9 / RAM 64 GB / 16,0″ WQXGA
2.799,00 €
2.294,26 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.799,00 €
Računalnik Lenovo ThinkStation P520c | Xeon W-2223 | 64GB RAM | 1TB SSD | Dual Quadro T1000 | W11P / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Disk
1.499,00 €
1.228,69 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.499,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP ZBook Fury 16 G11 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.799,00 €
1.474,59 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0000nf | U7 258V | RTX4050 (6GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.459,00 €
1.195,90 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.459,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €





























