Kratek opis:
Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz, Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
IB8HQ7EA
Prenosnik HP Omen Max Gaming 16-AH0XXX / Ultra 9 / RAM 64 GB / 16,0″ WQXGA
2.799,00 €
2.294,26 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.799,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz, Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 2799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 84.82 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
5 kosov.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP Omen Max Gaming je prava izbira za vse ljubitelje iger, ki zahtevajo izjemne zmogljivosti in vrhunsko izkušnjo. S svojim širokim izborom naprednih funkcij in sodobnim dizajnom izstopa kot popoln partner za igralne in profesionalne podvige.
Največje prednosti
- Visoko zmogljiv procesor omogoča hitrost, ki navdušuje pri poganjanju zahtevnih programov in iger.
- Širok zaslon WQXGA s sijajno tehnologijo BrightView zagotavlja osupljivo sliko pri igralnih in multimedijskih vsebinah.
- Izjemna grafična moč z grafično kartico Nvidia GeForce zagotavlja realistično vizualno izkušnjo.
- Možnosti povezljivosti s priključki kot so HDMI, Thunderbolt in USB, ki poskrbijo za večjo fleksibilnost uporabe.
- Osvetljena tipkovnica omogoča udobno igranje ob kateremkoli času dneva.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je idealen za navdušence nad video igrami, grafične oblikovalce, inženirje in vse, ki potrebujejo prenosno napravo z visoko zmogljivostjo in vrhunsko grafiko. Ponuja tudi široko uporabnost za profesionalce, ki zahtevajo hitro obdelavo podatkov in gladko večopravilnost.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča nadgradnje sistema z dodatnimi moduli, da izkoristite polni potencial naprave. Pomnilnik in disk lahko prilagodite po vaših specifičnih potrebah. NVMe pogon prinaša izjemno hitrost, kar dodatno izboljša uporabniško izkušnjo. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljena naprava je rezultat strokovne obnove, ki zagotavlja, da je izdelek na nivoju brezhibnega delovanja. Strokovna storitev obnove in standardiziran sistem kakovostnih ocen poskrbita za brezskrbnost pri nakupu. Z izbiro obnovljene naprave prispevate k odgovornemu upravljanju z viri in znižanju okoljskih obremenitev.| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 64 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Spanish keyboard |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 2,66 |
| EAN | 3831130153178 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP ZBook X G1i 16 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
2.299,00 €
1.884,43 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.299,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) | W10 Pro / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.239,00 €
1.835,25 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.239,00 €
Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA
2.099,00 €
1.720,49 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.099,00 €
Prenosnik Dell Pro Max 16 MC16250 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.899,00 €
1.556,56 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.899,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP Omen 16-am0073ng / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik Asus TUF Gaming A18 FA808UH / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 18" WQXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0002nt | Ultra 9 | OLED 2.8K | RTX 4070 | 16GB / Ultra 9 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.859,00 €
1.523,77 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.859,00 €
























