Šifra:
I90NR0NM1M000V0
Prenosnik Asus TUF Gaming A18 FA808UH / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 18" WQXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 45,72 (18"), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz, Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1299 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 39.36 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Izkušajte izjemno zmogljivost in estetiko s prenosnikom Asus TUF Gaming A18 FA808UH. Ta naprava združuje vrhunsko moč in sodoben dizajn, ki je kot nalašč za vse, ki iščejo brezkompromisno kakovost.
Največje prednosti
Ponašanje se s sodobnim procesorjem in visoko frekvenco osveževanja zaslona, ki zagotavlja gladke vizualne izkušnje. Zaslon velikosti 18 palcev in ločljivosti WQXGA omogoča razkošno sliko, idealno za raznoliko uporabo - od igre do grafičnega oblikovanja. Grafična kartica Nvidia GeForce zagotavlja tekoče delovanje tudi pri najzahtevnejših naslovih.Kdo kupuje ta izdelek
Primeren je za igralce, ki pričakujejo največ, ter profesionalce, ki potrebujejo robusten stroj za grafične ali multimedijske naloge. Idealen je tudi za študente, ki si želijo trpežne in zmogljive naprave za študijsko in zabavno uporabo.Možnosti nadgradnje
Prihodnost je v vaših rokah! Prenosnik omogoča enostavne nadgradnje pomnilnika in diska, kar zagotavlja, da bo naprava še dolgo aktualna. Posebej se izkaže NVMe tehnologija, ki prinaša neverjetno hitro izkušnjo. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave je hkrati prijazna do okolja in do denarnice. S tem korakom podpirate strogo kontrolirane standarde obnove, kar pomeni, da naprava deluje enako brezhibno kot nova. Vsaka naprava gre skozi strokovno obnovo in standardiziran sistem kakovostnih ocen, so ključne prednosti, ki zagotavljajo zanesljivo delovanje ob precej boljši ceni. Izkoristite to izjemno priložnost in postanite ponosni lastnik prenosnika Asus TUF Gaming A18, ki združuje moč, eleganco in trajnost.| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile |
| Zaslon | 45,72 (18") |
| Največja ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 2,6 |
| EAN | 3831130153222 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Odgovorna oseba v EU | Asus tehnična regulativna ekipa, Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen, Nemčija, LegalCompliance@asus.com |
| Proizvajalec | ASUSTeK COMPUTER INC., No. 15, Lide Road, Beitou District, Taipei City, Tajvan, LegalCompliance@asus.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA
2.099,00 €
1.720,49 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.099,00 €
Prenosnik HP Omen 16-am0073ng / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.199,00 €
1.802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.199,00 €
Prenosnik HP Omen Max Gaming 16-AH0XXX / Ultra 9 / RAM 64 GB / 16,0″ WQXGA
2.799,00 €
2.294,26 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.799,00 €
Prenosnik Dell Pro Max 16 MC16250 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.899,00 €
1.556,56 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.899,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP ZBook Fury 16 G11 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.799,00 €
1.474,59 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.799,00 €


























