Kratek opis:
Intel® Core™ i7-14700HX / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / 5,5 GHz TurboBoost, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX 3500 Ada (12 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Tri Ali Več Pikic Na Ekranu
Šifra:
I98J98ETO1
Prenosnik HP ZBook Fury 16 G11 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.799,00 €
1.474,59 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.799,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-14700HX / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / 5,5 GHz TurboBoost, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX 3500 Ada (12 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Tri Ali Več Pikic Na Ekranu
Z nakupom tega izdelka prejmete 1799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 54.52 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
ZBook Fury 16 predstavlja nepogrešljivo orodje za profesionalce, ki zahtevajo izjemno zmogljivost in vrhunsko grafično prikazovanje v elegantno oblikovanem ohišju. S 16-palčnim matiranim zaslonom WUXGA, ki ponuja čudovito natančnost barv ter zmanjšuje bleščanje, je idealen za delo v kateremkoli okolju.
Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost: Zahvaljujoč vrhunskemu procesorju lahko brez težav izvajate kompleksne večopravilnostne naloge.
- Visokokakovostna grafika: Opremite se z NVIDIA RTX grafično kartico za zahtevno uporabo pri oblikovanju in igranju.
- Razširitev in povezljivost: S povezavami, kot so HDMI, Thunderbolt in več USB vhodi, je omogočen preprost priklop dodatne opreme.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik ZBook Fury 16 je najprimernejši za profesionalce, ki obdelujejo zahtevne grafične projekte, programerje ter tehnološke navdušence, ki želijo zmogljivo napravo, ki bo kos vsem izzivom. Zagotavlja stabilno okolje za razvoj programske opreme in ustvarjanje vsebine.Možnosti nadgradnje
Eden izmed večjih adutov te naprave je fleksibilnost glede nadgradenj. Disk in pomnilnik sta zasnovana za enostavne nadgradnje, da zadostita naraščajočim potrebam uporabnikov po večji hitrosti in prostoru. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Odločitev za obnovljeno napravo prinaša več prednosti. Ne le, da je cenovno dostopnejša, temveč ponuja tudi enako visoko raven zmogljivosti in zanesljivost kot nova naprava. Strokovna storitev obnove zagotavlja, da je naprava temeljito testirana ter izpolnjuje visok sistem standardiziranih ocen kakovosti. Izberite okolju prijazno možnost, ki ne le prihrani denar, ampak tudi zmanjšuje okoljski vpliv.| Procesor | Intel® Core™ i7-14700HX / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / 5,5 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX 3500 Ada (12 GB GDDR6) |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Pomembne opombe | Tri Ali Več Pikic Na Ekranu |
| Teža | 2,6 |
| EAN | 3831130153437 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Prenosnik HP Omen 16-am0073ng / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA
2.099,00 €
1.720,49 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.099,00 €
Računalnik Lenovo ThinkStation P520c | Xeon W-2223 | 64GB RAM | 1TB SSD | Dual Quadro T1000 | W11P / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Disk
1.499,00 €
1.228,69 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.499,00 €
Prenosnik HP Omen Max Gaming 16-AH0XXX / Ultra 9 / RAM 64 GB / 16,0″ WQXGA
2.799,00 €
2.294,26 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.799,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik Dell Pro Max 16 MC16250 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.899,00 €
1.556,56 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.899,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik Asus TUF Gaming A18 FA808UH / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 18" WQXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
























