Šifra:
C67GVEAR
Prenosnik HP 15-fd0382ns | i5 13.gen / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
559,00 €
458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 559,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-1334U (1,3 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED, Intel Iris Graphics (IGP), HDMI 1.4, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.3, Std. Kbd., Free DOS
Z nakupom tega izdelka prejmete 559 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 16.94 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
8 kosov.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP 15-fd0382ns je eleganten prenosnik primeren za vsakodnevno uporabo. Zasnovan je za uporabnike, ki cenijo zanesljivost in učinkovitost ter želijo izkoristiti izvrstno vrednost, ki jo ponuja obnovljena naprava.
Največje prednosti
- Zmogljiv procesor: I5 vam ponuja zmogljivost za hitro in učinkovito izvajanje nalog.
- Velik Full HD zaslon: 15,6" FHD zaslon zagotavlja kristalno jasno sliko.
- Izjemno hiter SSD disk: NVMe tehnologija omogoča hitrejše nalaganje programov in prenos datotek.
- Povezljivost: Vključuje najnovejši Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.3 za enostavno povezovanje.
- Okoljska prijaznost: Izberite obnovljen izdelek in prispevajte k zmanjšanju elektronskih odpadkov.
Kdo kupuje ta izdelek
HP 15-fd0382ns je popolna izbira za študente, poslovneže in domače uporabnike, ki iščejo prenosnik, ki združuje zmogljivost in mobilnost. Zaradi močne zmogljivosti in elegantnega dizajna ga bodo cenili vsi, ki rabijo zanesljivo napravo za pisarniška opravila, spletno brskanje in multimedijsko zabavo.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnje diska in pomnilnika, kar povečuje prilagodljivost naprave glede na vaše potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega HP 15-fd0382ns predstavlja trajnostno odločitev, ki ohranja visoko zmogljivost. Obnovljene naprave so natančno pregledane in prenovljene s strokovno storitvijo, kar omogoča kakovostno izkušnjo po dostopnejši ceni. Standardiziran sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da izdelek ustreza visokim standardom tako videza kot funkcionalnosti. Izberite obnovljen HP 15-fd0382ns in odkrijte kako lahko visoko zmogljivost, eleganten dizajn in trajnost sobivajo v enem prenosniku.| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD LED Display (1920 x 1080) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Španska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199642023499 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP Pavilion 16-ag0019nw | R7-8840U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik Dell Inspiron 16 DC16250 | Core 5 120U | Touchscreen / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0007nl | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd2017ne | Ultra 5 225U / Ultra 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fa0014nw | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























