Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155U (1,7 GHz), 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) UWVA LED IPS, 8 GB DDR5-5600, SSD 256 GB PCIe NVMe, Intel Xe-LPG Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2x2 (20Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211 (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
CW3U6E8R
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | W11P / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155U (1,7 GHz), 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) UWVA LED IPS, 8 GB DDR5-5600, SSD 256 GB PCIe NVMe, Intel Xe-LPG Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2x2 (20Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211 (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 629 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 19.06 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP ProBook 440 G11 je zasnovan za tiste, ki potrebujejo zanesljivo računalniško rešitev z močnim procesorjem in kakovostnim zaslonom. Z osupljivim zaslonom velikosti 14,0 palcev v ločljivosti WUXGA omogoča kristalno jasno sliko in široke kote gledanja, kar je idealno za vse naloge, od dela do zabave.
Največje prednosti
- Izjemna prenosljivost: Kompakten dizajn omogoča, da ga enostavno nosite s seboj, ne glede na to, kje potrebujete delati.
- Visoka odzivnost: Integriran SSD NVMe omogoča izjemno hitro nalaganje aplikacij in hitro obdelavo podatkov.
- Široka povezljivost: Z več USB-C in USB-A priključki ter HDMI vam omogoča povezovanje različnih naprav in zaslonov.
- Napredne brezžične povezave: Opremljen je z Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3 za hitro in stabilno povezljivost.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je kot nalašč za profesionalce, študente in vse, ki potrebujejo zanesljivost za vsakodnevne računalniške naloge. Popoln je za podjetja, ki rabijo robustno napravo za svoje zaposlene, hkrati pa je prava izbira za posameznike, ki želijo zmogljivo orodje za delo na poti.Možnosti nadgradnje
Za uporabnike, ki potrebujejo še več zmogljivosti, ponuja prenosnik možnost nadgradnje pomnilnika in diska. Procesorjem je podprta razširitev pomnilniškega prostora, kar omogoča prilagodljivost glede na vaše potrebe z vsemi prednostmi NVMe tehnologije. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave je odlična odločitev za trajnostno ravnanje in finančno optimizacijo. Te naprave so skrbno pregledane in ponovno sestavljene s strani usposobljenih strokovnjakov, kar zagotavlja, da ustrezajo visokim standardom kakovosti. Standardiziran sistem kakovostnih ocen vam omogoča, da se pri nakupu odločite na podlagi preverjenih podatkov, hkrati pa prispevate k zmanjšanju elektronskih odpadkov z racionalnejšo uporabo virov.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155U / 1,7 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics Xe-LPG (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) UWVA LED | IPS | 300cd/m² | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Hebrejska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fa1008nx | i5-13420H | RTX 2050 (4 GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
789,00 €
646,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 789,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd0780ng | Core i7 13. Gen | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
729,00 €
597,54 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 729,00 €
Prenosnik HP 15-fd0382ns | i5 13.gen | W10P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik Dell Pro 16 PC16250 / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 AI 16-af1002na | U7-255U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik Dell Latitude 3550 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik Dell Inspiron 16 DC16250 | Core 5 120U | Touchscreen / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €





























