Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 175U (1,7 GHz), 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) UWVA LED, 8 GB DDR5-5600, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2x2 (20Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Šifra:
A22YBEAR4
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 175U (1,7 GHz), 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) UWVA LED, 8 GB DDR5-5600, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2x2 (20Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 869 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 26.33 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 4 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Elegantni in vzdržljivi prenosnik HP ProBook 440 G11 ponuja odlično kombinacijo zmogljivosti in mobilnosti za različne uporabnike. S sodobnim dizajnom in široko funkcionalnostjo je idealen za domače in poslovne uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo napravo.
Največje prednosti
- 14,0-palčni WUXGA zaslon omogoča ostro in jasno sliko ter je kot nalašč za delo in zabavo.
- Zmogljiv procesor Intel omogoča hitro in učinkovito delovanje.
- Napredno shranjevanje SSD z NVMe prinaša izjemno hitrost prenosa podatkov in zanesljivost.
- Vgrajena varnostna funkcija, kot je bralnik prstnih odtisov, za dodatno zaščito podatkov.
- Osvetljena tipkovnica omogoča uporabo naprave v različnih svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik HP ProBook 440 G11 je odlična izbira za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za pisarniško delo in poslovna srečanja. Prav tako je primeren za študente, ki iščejo visoko zmogljivost za obdelavo podatkov in ustvarjanje vsebin. Njegova robustna zgradba in kompaktna oblika omogočata preprosto prenašanje, kar je idealno za ljudi na poti.Možnosti nadgradnje
HP ProBook 440 G11 omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar pomeni, da lahko napravo postopoma prilagajate svojim potrebam po večjem shranjevalnem prostoru ali hitrejšem delovanju. Ob tem pa je pomembno, da se pred izvedbo nadgradnje vedno posvetujete s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Odločitev za obnovljen prenosnik pomeni pameten finančni korak, saj lahko tako pridobite visokokakovostno napravo po konkurenčni ceni. Prenosnik HP ProBook 440 G11, ki je bil strokovno obnovljen in podvržen strogi kontroli kakovosti, zagotavlja zanesljivost in življenjsko dobo, primerljivo z novimi napravami. Obnovljen nakup prav tako predstavlja trajnostno izbiro, ki prispeva k zmanjšanju elektronskih odpadkov in varovanju okolja. Prenosnik HP ProBook 440 G11 je več kot le tehnološko orodje; je priročna rešitev za vse, ki cenijo kakovost, zmogljivost in zanesljivost.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155U / 1,7 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | SSD 512 GB |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) FHD (1920 x 1080) AG LED IPS | 400 nits | 100% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Asus Vivobook S 16 Flip TN3604YA / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
959,00 €
786,07 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Acer Swift SFG14-64 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Monitor HP Series 7 Pro 740pm 100,8 cm (39,7″) WUHD IPS LED ukrivljen
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Gigabyte Aorus 16X ASG / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.149,00 €
941,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.149,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 WWAN | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €




























