Šifra:
ITN3604YAMC060W
Prenosnik Asus Vivobook S 16 Flip TN3604YA / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, 2x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 999 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 30.27 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Asus Vivobook S 16 Flip TN3604YA je zmogljiv in vsestranski prenosnik, zasnovan za uporabnike, ki želijo združiti visoko zmogljivost, stil in prilagodljivost v enem elegantnem paketu. S svojim 16-palčnim zaslonom na dotik, ki ponuja ločljivost WUXGA, zagotavlja izjemno vizualno doživetje in enostavno uporabo.
Največje prednosti
- Prilagodljivost: 16-palčni zaslon na dotik omogoča enostavno preklapljanje med načini uporabe. Idealen je tako za poslovne sestanke kot za kreativne projekte.
- Zmogljivost: Zahvaljujoč procesorju Ryzen 7, je primeren za kompleksne naloge in večopravilnost.
- Povezljivost: S sodobnimi priključki, vključno z USB-C in HDMI, ter z integriranim Bluetoothom, ponuja izjemno povezljivost.
- Grafične zmogljivosti: Z AMD Radeon grafiko zagotavlja odlično izkušnjo pri delu z vizualnimi vsebinami in igrah.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik Asus Vivobook S 16 Flip je namenjen profesionalcem, študentom in kreativcem, ki potrebujejo zanesljivo napravo z visoko zmogljivostjo. Njegova odličnost v grafični obnovi in večopravilnosti daje uporabnikom možnost, da brez težav premagajo vsakodnevne izzive.Možnosti nadgradnje
Vivobook S 16 Flip ponuja možnosti nadgradnje spomina in diska, kar ga naredi prilagodljivega za prihodnje potrebe. Priporočamo uporabo **NVMe** diskov, ki zaradi svoje hitrosti bistveno izboljšajo delovanje. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Nakup obnovljene naprave kot je Asus Vivobook S 16 Flip prinaša več prednosti. Strokovno obnovljeni prenosniki sledijo strogemu sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja, da delujejo brezhibno, kot novi. Poleg tega prispeva k trajnostni rabi virov, saj podaljšuje življenjsko dobo naprav in zmanjšuje elektronski odpad. Tako ne gre le za pametno izbiro za vaš proračun, temveč tudi za okolje.| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 1,9 |
| EAN | 3831130153239 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Odgovorna oseba v EU | Asus tehnična regulativna ekipa, Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen, Nemčija, LegalCompliance@asus.com |
| Proizvajalec | ASUSTeK COMPUTER INC., No. 15, Lide Road, Beitou District, Taipei City, Tajvan, LegalCompliance@asus.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Elitebook 845 14 Inch G11 / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0799nz | Ultra 7 | 2.8K Touch OLED / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0014np | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0770ng | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €
Prenosnik HP Elite x360 1040 G10 | i7-1355U | Touch | W11 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2008ns | i5-13420H | RTX 3050 | Pink / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €





























