Kratek opis:
Intel® Core™ Ultra 5 225U / 1,5 - 4,8 GHz / 12 Cores (2C+8c+2c/14T), 32 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
I21SK00C2GE
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ Ultra 5 225U / 1,5 - 4,8 GHz / 12 Cores (2C+8c+2c/14T), 32 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 899 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 27.24 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL vašemu vsakdanu prinaša vrhunsko zmogljivost, kar omogoča brezhibno uporabniško izkušnjo. Odlikuje ga elegantna oblika, ki jo dopolnjuje velik 16,0-palčni zaslon z matrico WUXGA za jasne in žive slike.
Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost: Opremljen z zmogljivim procesorjem I5, je kos najsodobnejšim zahtevam večopravilnosti.
- Prostoren zaslon: Matiran zaslon z ločljivostjo 1920 x 1200 omogoča neprekinjeno delo brez bleščanja.
- Praktična povezljivost: HDMI, USB-C, Thunderbolt in druge povezave zagotavljajo prilagodljivost za različne naprave.
- Udobna uporaba: Osvetljena tipkovnica olajša delo v vseh svetlobnih pogojih, vgrajena povezljivost Bluetooth pa zagotavlja svobodo povezovanja.
Kdo kupuje ta izdelek
ThinkBook 16 G8 je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo delovno postajo za pisarniško in kreativno delo. Prav tako je odlična izbira za študente, ki se soočajo z zahtevnimi projekti, in vse, ki cenijo izvrstno razmerje med zmogljivostjo in prenosnostjo.Možnosti nadgradnje
Prenosnik nudi možnost nadgradnje pomnilnika in diska, kar zagotavlja, da vam naprava sledi tudi pri najbolj zahtevni uporabi. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave so odličen način za varčevanje in prispevanje k trajnosti, saj gre za naprave, ki jim je bila povrnjena izvirna kakovost s strokovno storitvijo obnove in strogo standardiziranim sistemom kakovostnih ocen. Takšne naprave so pogosto enako zanesljive kot nove, vendar dostopnejše po ceni, kar predstavlja odlično vrednost za uporabnike, ki želijo najboljše za manj.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225U / 1,5 - 4,8 GHz / 12 Cores (2C+8c+2c/14T) |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 1,7 |
| EAN | 3831130153543 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0008na | Ultra7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Elitebook 845 14 Inch G11 / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0005nx | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
959,00 €
786,07 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 959,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0770ng | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 WWAN | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2701ns | i5-13420H | RTX 4050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €





























