Kratek opis:
Intel Core i5-14600 (2,7 GHz), 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) LED, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 2.0a, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C 3.1 (DisplayPort, 10Gbps), 1x USB-C 3.2 (20Gbps), 3x USB-A 3.1 (10Gbps), 2x USB-A 3.0 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, CardReader, Gb LAN, Webcam, Wireless, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
A0ZA9EAR
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
959,00 €
786,07 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-14600 (2,7 GHz), 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) LED, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 2.0a, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C 3.1 (DisplayPort, 10Gbps), 1x USB-C 3.2 (20Gbps), 3x USB-A 3.1 (10Gbps), 2x USB-A 3.0 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, CardReader, Gb LAN, Webcam, Wireless, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 959 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 29.06 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP EliteOne 840 G9 AiO je elegantna in zmogljiva računalniška rešitev, zasnovana za tiste, ki želijo preprosto, a zmogljivo vse-v-enem napravo. Omogoča tekoče večopravilnost in zanesljivo delovanje, ki je primerno za domače pisarne, podjetja in izobraževalne ustanove.
Največje prednosti
- Integriran 23,8-palčni FHD LED zaslon za kristalno čisto sliko.
- Vgrajena najnovejša grafična kartica za tekočo grafično izkušnjo.
- Številne povezovalne možnosti, vključno s HDMI, DisplayPort in USB-C.
- Zmogljiva Bluetooth in Wi-Fi povezljivost ter gigabitni LAN.
- Vgrajena spletna kamera za enostavno video komunikacijo.
Kdo kupuje ta izdelek
Računalnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za zahtevna pisarniška opravila. Primeren je tudi za študente, ki potrebujejo zmogljivo orodje za raziskave in ustvarjanje projektov. Obenem se odlično obnese tudi v podjetniškem okolju, saj omogoča učinkovito delo pri večopravilnosti.Možnosti nadgradnje
HP EliteOne 840 G9 AiO omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar pomeni, da lahko napravo prilagodite svojim potrebam in jo še dodatno pospešite. SSD disk NVMe zagotavlja izjemno hitro branje in pisanje podatkov, kar izboljšuje splošno delovanje sistema. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljeni računalniki prinašajo ekološko ozaveščeno izbiro, saj prispevajo k zmanjšanju elektronskih odpadkov. Na voljo so po ugodnejši ceni, hkrati pa zagotavljajo visoko kakovost, saj so strokovno obnovljeni in pregledani z uporabo standardiziranega sistema kakovostnih ocen. Te naprave prinašajo odlično vrednost za vaš denar, brez kompromisov pri zmogljivosti ali estetiki.| Procesor | Intel® Core™ i5-14600 / 2,7 GHz / 20-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Zaslon | 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 5x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 2x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | brezžična tipkovnica, brezžična miška |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Francoska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198415184672 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |