Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 225U (1,5 GHz),16 GB LPDDR5-7467, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 35,56 cm (14,0″) 2.8K (2880x1800) Bright View OLED 120 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd, Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BX9P4EAR
Prenosnik HP OmniBook 7 AI 14-fr0433nc | U5-225U | 2.8K OLED / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 225U (1,5 GHz),16 GB LPDDR5-7467, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 35,56 cm (14,0″) 2.8K (2880x1800) Bright View OLED 120 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd, Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP OmniBook 7 AI 14-fr0433nc je vrhunska naprava, zasnovana za tiste, ki iščejo zmogljivost in izjemno vizualno izkušnjo v lahkem in elegantnem ohišju. S 14-palčnih 2.8K OLED zaslonom, boste uživali v živahnih barvah in ostri sliki, idealno za delo, ustvarjanje ali zabavo.
Največje prednosti
Izjemen zaslon: 14-palčni 2.8K OLED zaslon z 2880x1800 ločljivostjo in 120 Hz osveževalno hitrostjo zagotavlja najvišjo raven podrobnosti in gladke prehode med slikami Hitro delovanje: Vgrajen I5 procesor in NVMe SSD zagotavljata hitro in odzivno delo Prilagodljivost povezljivosti: Opremljen s priključki HDMI 2.1, Thunderbolt 4 in več USB vrata za povezljivost z vsemi vašimi napravami Brezhibna obnovitev: Naprave so strokovno obnovljene s standardiziranimi sistemi kakovostnih ocen za zagotavljanje odlične uporabniške izkušnjeKdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo orodje za delo na poti ali v pisarni. Bodisi za ustvarjalce vsebin, ki iščejo odlične grafične možnosti, bodisi za podjetnike, ki cenijo hitrost in učinkovitost. Zaradi svoje majhne teže in elegantnega dizajna je primeren tudi za študente.Možnosti nadgradnje
Prilagodljivost tega prenosnika omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar pomeni, da lahko napravo prilagodite svojim potrebam za prihodnje projekte in zahteve. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira strokovno obnovljenega prenosnika pomeni, da dobite visokokakovostno napravo po dostopnejši ceni. Obnovljene naprave izpolnjujejo strogo preverjanje kakovosti, kar zagotavlja brezhibno delovanje. Poleg tega s tem podpirate trajnostno uporabo elektronike in zmanjšujete okoljski vpliv. Odločitev za obnovljeno napravo je pametna investicija v kakovost in trajnost.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225U / 1,5 GHz / 12 Cores (2C/(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz Max Turbo Frequency |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) 2.8K (2880 x 1800) BrightView UWVA OLED | 400 nits (SDR) | 500 nits (HDR) | 100% DCI-P3 |
| Največja ločljivost | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 2x |
| Displayport | 2x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Češko / Slovaška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251733352 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0028ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 AiO | i7-14700T | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Elite x360 1040 G10 | i7-1355U | Touch | W11 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0005nx | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
959,00 €
786,07 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 959,00 €
Prenosnik Acer Swift SFG14-64 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
959,00 €
786,07 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €




























