Kratek opis:
AMD Ryzen 4 340 (2,0 GHz), 16 GB LPDDR5x-7500, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) AG LED UWVA IPS 60 Hz, AMD Radeon 840M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Webcam, 65 W USB Type-C Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BG3K7EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1001na | R5 340 / AMD Ryzen™ AI 5 / RAM 16 GB / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 4 340 (2,0 GHz), 16 GB LPDDR5x-7500, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) AG LED UWVA IPS 60 Hz, AMD Radeon 840M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Webcam, 65 W USB Type-C Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1001na je idealen partner za vse vaše računalniške potrebe. Kombinacija naprednega procesorja in kakovostne grafike vam nudi zavidljivo zmogljivost, ne glede na to, ali delate, se zabavate ali ustvarjate. Naprava se ponaša z elegantnim dizajnom, ki se prilega vsakemu prostoru.
Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost: S procesorjem Ryzen 5 in Radeon grafiko boste uspešno opravili večopravilnost in zahtevnejše naloge.
- 16,0″ WUXGA zaslon: Visokoločljivostni zaslon z AG LED UWVA IPS tehnologijo ponuja izjemno sliko, ki oživi vse podrobnosti.
- Napredna povezljivost: HDMI 2.1, USB-C in USB-A pristanišča omogočajo hitro in enostavno povezovanje z zunanjimi napravami.
- Priročnost pri delu v temi: Osvetljena tipkovnica zagotavlja nemoteno tipkanje tudi v manj osvetljenih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je idealna izbira za profesionalce, študente in kreativce, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo napravo za izvajanje različnih nalog. Prav tako je primeren za uporabnike, ki cenijo estetsko oblikovanje in vrhunsko uporabniško izkušnjo.Možnosti nadgradnje
Omogočena je nadgradnja pomnilnika in diska, kar pomeni, da lahko vaša naprava raste z vašimi potrebami. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave ponujajo odlično vrednost za vaš denar, saj kombinirajo kakovostne komponente z okolju prijaznejšo izbiro. Strokovna storitev obnove zagotavlja, da te naprave izpolnjujejo standardiziran sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja zanesljivost in dolgotrajnost. Izbira obnovljene naprave pomeni tudi prispevek k zmanjševanju elektronskih odpadkov in trajnejši uporabi virov. Skrivnost uspeha HP OmniBooka 5 NGAI je v njegovem premišljenem dizajnu in izbranih komponentah, zaradi katerih ta prenosnik izstopa na trgu. Z vsestranskostjo, ki jo ponuja, postaja ključni pripomoček za vsakogar, ki ceni visoko zmogljivost in kvalitetno izdelavo.| Procesor | AMD Ryzen™ AI 5 340 / 2,0 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Max Boost Clock 4,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ 840M Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16) WUXGA (1920 x 1200) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251075759 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Pavilion 16-ag0009na | R5 8000s | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP 15-fd1054nx | U7-155H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
759,00 €
622,13 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 759,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 16 | i5-1334U | W11P / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fd0730ng | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 17-cn4751ng | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 689,00 €
Prenosnik HP 15-fd2017ne | Ultra 5 225U / Ultra 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fa1008nx | i5-13420H | RTX 2050 (4 GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
789,00 €
646,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 789,00 €





























