Kratek opis:
AMD Ryzen 5 8540U (3,2 GHz), 8 GB LPDDR5-6400, SSD 512 GB PCIe NVMe, 40,6 cm (16″) WUXGA (1920x1200) TouchScreen UWVA AG LED IPS 60 Hz, AMD Radeon 740M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (1x1), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BG3L0EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 16-bc1002na | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 8540U (3,2 GHz), 8 GB LPDDR5-6400, SSD 512 GB PCIe NVMe, 40,6 cm (16″) WUXGA (1920x1200) TouchScreen UWVA AG LED IPS 60 Hz, AMD Radeon 740M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (1x1), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook 5 zagotavlja popolno kombinacijo zmogljivosti in elegantnega dizajna. S tem prenosnikom uživajte v tekoči uporabniški izkušnji, zahvaljujoč napredni tehnologiji zaslona na dotik in širokemu spektru sodobnih priključkov. Odličen je za delo, učenje ali zabavo, saj ponuja zanesljive specifikacije za vse vaše potrebe!
Največje prednosti
- Zmogljiv Ryzen 5 procesor zagotavlja izvrstno učinkovitost pri večopravilnosti, kar pomeni gladko uporabo tudi pri zahtevnejših procesih.
- 8 GB hitrega RAM-a omogoča brezhibno izvajanje več aplikacij hkrati, kar je idealno za produktivnost.
- 512 GB SSD disk z NVMe tehnologijo zagotavlja izjemno hitro nalaganje podatkov, kar skrajšuje čas zagona in pospešuje dostop do datotek.
- Elegantni 16,0" WUXGA zaslon na dotik izboljša vizualno izkušnjo, z LED IPS tehnologijo pa so barve svetlejše in slike jasnejše.
- Raznolikost priključkov, vključno s HDMI 2.1 in USB-C, za brezskrbno povezljivost z različnimi napravami.
- Podpora za Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.3 prinaša sodobno brezžično povezljivost.
Kdo kupuje ta izdelek
HP OmniBook 5 je odlična izbira za študente, profesionalce in domače uporabnike, ki iščejo zanesljivo in učinkovito napravo. Idealen je za tiste, ki potrebujejo prenosnik za vsakodnevne naloge, kot so priprava dokumentov, brskanje po spletu in ogled multimedijskih vsebin.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar omogoča povečanje zmogljivosti glede na vaše posamezne potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljeni prenosniki, kot je ta, so bili temeljito preverjeni in obnovljeni s pomočjo strokovnih storitev obnove. Uporaba standardiziranega sistema kakovostnih ocen zagotavlja visoko stopnjo delovanja in zanesljivosti. S tem lahko pridobite napravo, ki ne le izpolnjuje, ampak tudi presega vaša pričakovanja, ob tem pa prispevate tudi k varovanju okolja.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 8540U / 3,2 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,9 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ 740M Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920x1200) Multi-Touch UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251075797 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Elite 830 x360 G10 - Scr: One Dead Pixel / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd0046nj | i5 13.gen | MX570A (2GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd1054nx | U7-155H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
759,00 €
622,13 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 759,00 €
Prenosnik HP 17-cp3770ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1ah 16 | Ryzen 3 210 | WWAN / AMD Ryzen™ 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | W11P / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 15-fd1751ng | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €
Prenosnik HP 15-fd0310ne | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €





























