Kratek opis:
AMD Ryzen 7 350 (2,0 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, NVIDIA GeForce RTX 5060 (8 GB GDDR7), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5 Gbps - DisplayPort 2.1), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5 Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Gb LAN, Backlit Kbd., Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
C65D7EAR
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fb3770ng | R7 350 | RTX 5060 (8 GB) / AMD Ryzen™ AI 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 7 350 (2,0 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, NVIDIA GeForce RTX 5060 (8 GB GDDR7), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5 Gbps - DisplayPort 2.1), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5 Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Gb LAN, Backlit Kbd., Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1299 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 39.36 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fb3770ng vas bo navdušil s svojo zmogljivostjo in elegantnim dizajnom. Omogoča izvrstno igralno izkušnjo v kombinaciji s kristalno čistim zaslonom visoke ločljivosti, saj prinaša vse, kar potrebujete za brezhibno računalniško izkušnjo.
Največje prednosti
- Izjemna grafika: Z NVIDIA GeForce RTX 5060 boste uživali v dih jemajočih vizualnih efektih.
- Hitro delovanje: Procesor AMD Ryzen 7 zagotavlja brezhibno delovanje in večopravilnost.
- Hitri pomnilnik in shranjevanje: NVMe pogon ponuja izjemno hitrost podatkovnega prenosa, kar omogoča hitro nalaganje iger in aplikacij.
- Kakovostna povezljivost: S podporo za Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 boste vedno povezani.
- Ergonomija: Osvetljena tipkovnica omogoča udobno tipkanje tudi v temnejših okoljih.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za igralce iger, ki želijo izjemno grafično izkušnjo na poti, kot tudi za digitalne ustvarjalce, ki potrebujejo zmogljivo napravo za urejanje videov in grafično oblikovanje. Uporablja ga tudi poslovni uporabniki, ki iščejo zanesljivo, hitro in učinkovito napravo za zahtevnejša opravila.Možnosti nadgradnje
Prenosnik dovoljuje enostavno nadgradnjo pomnilnika in diska, kar pomeni, da lahko svoje naprave prilagodite svojim potrebam in si zagotovite tudi večjo zmogljivost v prihodnosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnova vključuje strokovno storitev prenove, kjer so naprave testirane in obnovljene v skladu s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen. Izberite obnovljen izdelek, da zmanjšate impact na okolje in prihranite pri stroških, medtem ko dobite napravo, ki izgleda in deluje kot nova. Bodite prepričani, da obnovljeni izdelki ponujajo odlično vrednost za vaš denar brez kompromisov glede kakovosti.| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 350 / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Max Boost Speed 5,0 GHz + AMD Ryzen™ AI (55 NPU TOPS) |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199485988955 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA
2.099,00 €
1.720,49 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.099,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) | W10 Pro / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.239,00 €
1.835,25 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.239,00 €
Prenosnik HP Omen Max Gaming 16-AH0XXX / Ultra 9 / RAM 64 GB / 16,0″ WQXGA
2.799,00 €
2.294,26 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.799,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.199,00 €
1.802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.199,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0002nt | Ultra 9 | OLED 2.8K | RTX 4070 | 16GB / Ultra 9 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.859,00 €
1.523,77 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.859,00 €
Računalnik Lenovo ThinkStation P520c | Xeon W-2223 | 64GB RAM | 1TB SSD | Dual Quadro T1000 | W11P / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Disk
1.499,00 €
1.228,69 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.499,00 €





























