Kratek opis:
Intel Core i5-1334U (1,3 - 4,6 GHz), 16 GB DDR4-3200 RAM, SSD 512 GB M.2 SSD NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) UWVA IPS LED 60 Hz, Intel Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort, 40 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Gb LAN, Fingerprint, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
AK9M3ATR
Prenosnik HP ProBook 450 G10 | i5-1334U | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-1334U (1,3 - 4,6 GHz), 16 GB DDR4-3200 RAM, SSD 512 GB M.2 SSD NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) UWVA IPS LED 60 Hz, Intel Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort, 40 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Gb LAN, Fingerprint, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP ProBook 450 G10 je idealen sopotnik za vse, ki iščete učinkovito kombinacijo zmogljivosti in zanesljivosti. S priročnim 15,6-palčnim FHD zaslonom omogoča jasne in živahne prikaze, zaradi česar je popoln za delo ali zabavo. Zaznamuje ga kakovostna izdelava in prefinjen dizajn, ki izžareva profesionalnost.
Največje prednosti
- Visoka zmogljivost in večopravilnost s pomočjo procesorja i5
- Hiter odzivni čas z vgrajenim SSD diskom z NVMe tehnologijo
- Povezljivost in udobje z Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 in več uporabniškimi vrati, vključno z Thunderbolt 4
- Napreden varnostni sistem z vključeno prepoznavo prstnega odtisa
Kdo kupuje ta izdelek
HP ProBook 450 G10 je namenjen strokovnjakom, podjetnikom in študentom, ki potrebujejo zanesljivo delovno napravo ter priročno priložnost za zabavo. Primeren je za tiste, ki cenijo hiter dostop do informacij, varnost ter prenosljivost brez sklepanja kompromisov pri zmogljivosti.Možnosti nadgradnje
Optimistni posamezniki lahko razširijo zmogljivost svoje naprave z dodatnimi možnostmi nadgradnje diska in pomnilnika. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom. S standardizirano storitvijo obnove je zagotovljena kakovost, ki omogoča podaljšano življenjsko dobo naprave.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Prenova HP ProBook 450 G10 skozi strokovno storitev obnove in standardiziran sistem kakovostnih ocen zagotavlja odgovoren pristop do naravnih virov in znižuje okoljski vpliv. Izbira obnovljene naprave ni le trajnostna, ampak tudi prinaša izjemno vrednost za vaš vložek, saj omogoča dostop do visoke tehnologije po ugodnejši ceni, ne da bi žrtvovali zmogljivost ali kakovost.| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) 1920 x 1080 |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Grška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198701301653 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP 17-cp3770ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 15-fc0048ne / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd1751ng | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €



























