Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 258V (2,2 GHz), 32 GB LPDDR5x-8533, SSD 1 TB PCIe NVMe, Intel Arc 140V Graphics (8 GB), 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) Multi-Touch IPS BV LED 60 Hz, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), Wi-Fi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5,4, Backlit Kbd., 65 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BG7K2EAR
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0001nf | U7 258V | Arc 140V (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 258V (2,2 GHz), 32 GB LPDDR5x-8533, SSD 1 TB PCIe NVMe, Intel Arc 140V Graphics (8 GB), 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) Multi-Touch IPS BV LED 60 Hz, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), Wi-Fi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5,4, Backlit Kbd., 65 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1199 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 36.33 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0001nf je zmogljiv prenosni računalnik, zasnovan za visoko zmogljivost in zanesljivost. Eleganten in lahek dizajn z velikim 17,3-palčnim FHD zaslonom zagotavlja izjemno izkušnjo pri delu in zabavi.
Največje prednosti
- Velik 17,3-palčni FHD zaslon z Multi-Touch podporo prinaša vrhunsko vizualno izkušnjo.
- Procesor Ultra 7 omogoča tekoče delovanje in večopravilnost.
- Intel Arc Graphics zagotavlja brezštevilne možnosti za grafične aplikacije in igre.
- SSD disk z NVMe tehnologijo poskrbi za izjemno hitrost prenosa podatkov.
- Širok nabor priključkov, vključno s Thunderbolt 4 in HDMI 2.1, omogoča povezljivost z različnimi napravami.
Kdo kupuje ta izdelek
HP OmniBook 7 NGAI je idealna izbira za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo z grafiko, urejanje videoposnetkov ali kodiranje. Prav tako je primeren za študente in domače uporabnike, ki želijo hitro in učinkovito orodje za vsakodnevna opravila ter zabavo.Možnosti nadgradnje
Za tiste, ki želijo še več, prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave pomeni modernejše pristop k tehnologiji, kjer je poskrbljeno za zmanjšanje elektronskih odpadkov. Ta računalnik je bil temeljito pregledan in obnovljen s strokovnimi storitvami, ki sledijo standardiziranemu sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja odlično vrednost za vaš denar. Kupce pritegne zaradi kombinacije vrhunske kakovosti, ekonomske smotrnosti in prispevka k okoljski trajnosti. HP OmniBook 7 NGAI je odlična izbira za vse, ki potrebujejo zmogljiv in zanesljiv prenosnik, ki ne skopari pri funkcionalnosti niti pri trajnostnih vrednotah.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 258V / 2,2 GHz / Octa-Core (4C+4c/8T) / Max Turbo Frequency 4,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Arc™ 140V Graphics (8 GB) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) Multi-Touch BrightView UWVA LED | IPS | 400 nits | 100% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 0x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Francoska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251092077 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Računalnik Lenovo ThinkStation P520c | Xeon W-2223 | 64GB RAM | 1TB SSD | Dual Quadro T1000 | W11P / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Disk
1.499,00 €
1.228,69 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.499,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0000nf | U7 258V | RTX4050 (6GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.459,00 €
1.195,90 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.459,00 €
Prenosnik HP Omen 16-am0073ng / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP ZBook X G1i 16 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
2.299,00 €
1.884,43 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.299,00 €
Prenosnik Asus TUF Gaming A18 FA808UH / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 18" WQXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) | W10 Pro / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.239,00 €
1.835,25 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.239,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.199,00 €
1.802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.199,00 €


























