Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7520U (2,8 GHz), 16 GB LPDDR5-5500, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BZ1D3EAR
Prenosnik HP 15-fc0053ni | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7520U (2,8 GHz), 16 GB LPDDR5-5500, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 539 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 16.33 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Iščete zanesljiv in eleganten prenosni računalnik, ki vas bo spremljal pri vsakdanjih opravilih? Model HP 15-fc0053ni ponuja ravno to, s poudarkom na zmogljivosti in praktičnosti, ki jo prinaša procesor Ryzen 5 in jasen FHD zaslon velikosti 15,6 palcev.
Največje prednosti
HP 15-fc0053ni ponuja vrsto lastnosti, ki ga naredijo vsestransko uporabnega:- Vrhunska zmogljivost: Z integrirano Radeon grafiko in hitro hitrostjo prenosa podatkov prek SSD diska z NVMe tehnologijo, boste uživali v tekočem delovanju in hiterm nalaganju datotek.
- Izjemna povezljivost: Z vmesniki HDMI in USB-C ter najnovejšimi standardi povezljivosti Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 boste vedno pripravljeni na vse situacije.
- Prijazna uporabniška izkušnja: Uživajte v jasnosti visoke ločljivosti na zaslonu, ki zagotavlja jasne barve in podrobnosti.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za študente, profesionalce in vse, ki potrebujejo zanesljivost ter zmogljivost, ne da bi pri tem sklepali kompromise pri prenosljivosti. Uporabniki bodo cenili uravnotežen nabor funkcij, ki so primerne za pisarniško delo, digitalno učenje ali preprosto uživanje v multimedijskih vsebinah.Možnosti nadgradnje
HP 15-fc0053ni omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar pomeni, da lahko vaš računalnik raste skupaj z vašimi potrebami. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljen HP 15-fc0053ni vam prinaša enako vrednost kot nov izdelek, vendar po ugodnejši ceni. S strokovno izvedeno obnovo in standardiziranim sistemom kakovostnih ocen lahko zaupate, da je ta prenosnik preverjen in pripravljen za novo življenje. Poleg ekonomskih prednosti, nakup obnovljene naprave prispeva k trajnostnemu razvoju in zmanjšuje elektronske odpadke, kar je korak v pravo smer za prihodnost našega planeta.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U/ 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 (soldered, non-removable) |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) LED | IPS | 250 nits | NTSC 45% |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251762062 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0035ne | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd0780ng | Core i7 13. Gen | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
729,00 €
597,54 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 729,00 €
Prenosnik HP 15-fd0730ng | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP EliteBook 845 G11 | R5 PRO 8540U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0310ne | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 | Metal / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP Pavilion 16-ag0019nw | R7-8840U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























