Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 226V (2,1 GHz), 16 GB LPDDR5x-8533, SSD 1 TB PCIe NVMe, Intel Arc 130V Graphics (8 GB), 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) Multi-Touch IPS BV LED 60 Hz, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), Wi-Fi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5,4, Backlit Kbd., 65 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BG7K3EAR
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0002nf | U5 226V | Arc 130V (8GB) / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 226V (2,1 GHz), 16 GB LPDDR5x-8533, SSD 1 TB PCIe NVMe, Intel Arc 130V Graphics (8 GB), 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) Multi-Touch IPS BV LED 60 Hz, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), Wi-Fi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5,4, Backlit Kbd., 65 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 899 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 27.24 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0002nf je zmogljiv prenosnik, ki združuje eleganco in visoko razpoložljivost za vse vaše delovne in zabavne potrebe. S svojim privlačnim dizajnom, velikim zaslonom in vrhunskimi specifikacijami je zasnovan tako, da izpolni tudi najzahtevnejša pričakovanja uporabnikov.
Največje prednosti
- Zmogljivost grafike: Izkusite osupljivo vizualno kakovost z vgrajeno grafiko Arc 130V.
- Velik zaslon: 43,9 cm (17,3″) FHD zaslon nudi razkošno vizualno izkušnjo in je idealen za enostavno delo in uživanje v večpredstavnosti.
- Hiter prenos podatkov: SSD disk s podporo PCIe NVMe tehnologiji zagotavlja izjemno hitrost dostopa do podatkov.
- Povezljivost: S priključki, kot so HDMI 2.1, Thunderbolt 4, ter več USB vhodov, omogoča enostavno povezovanje z drugimi napravami.
- Preprost prenos: Kljub svoji zmogljivosti ta prenosnik ostaja lahek in prenosljiv.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za tiste, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo, študij ali kreativne projekte. Primeren je za profesionalce, študente in ljubitelje večpredstavnosti, ki želijo kvalitetno in cenovno učinkovito rešitev pri vsakodnevni uporabi.Možnosti nadgradnje
Čeprav je v osnovi opremljen z odličnimi specifikacijami, omogoča HP OmniBook nadgradnjo pomnilnika in diska za še boljše zmogljivosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbrati obnovljeno napravo pomeni podpreti krožno gospodarstvo in varovati okolje, saj s tem zmanjšujete elektronske odpadke. Vsaka obnovljena naprava je deležna strokovne obnovitvene storitve, kar zagotavlja njeno funkcionalnost in svež izgled. Standardiziran sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da prejmete napravo, ki ustreza visokim standardom in ponuja odlično vrednost za denar. Z HP OmniBook 7 in njegovimi številnimi funkcionalnostmi boste uživali v brezskrbni in dolgotrajni uporabi, ki bo ustrezala vaši hitri življenjski dinamiki in potrebi po zanesljivi tehnologiji.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 226V / 2,1 GHz / Octa-Core (4C+4c/8T) / 4,5 GHz Max Turbo Frequency |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x (Soldered, so neither DIMM nor SODIMM) |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Arc™ 130V Graphics (8 GB) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) FHD (1920 x 1080) BrightView UWVA LED | TouchScreen | IPS | 400 Nits, 100 % sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 0x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Francoska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251092084 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook 7 14-fr0xxx / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2701ns | i5-13420H | RTX 4050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr1003nx| U7-155U | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0008na | Ultra7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0799nz | Ultra 7 | 2.8K Touch OLED / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Elite x360 1040 G10 | i7-1355U | Touch | W11 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €





























