Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 258V (2,2 GHz), 32 GB LPDDR5x-8533, SSD 2 TB PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) Multi-Touch IPS BV LED 60 Hz, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), Wi-Fi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5,4, Backlit Kbd., 100 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BG7K1EAR
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0000nf | U7 258V | RTX4050 (6GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.459,00 €
1.195,90 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.459,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 258V (2,2 GHz), 32 GB LPDDR5x-8533, SSD 2 TB PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) Multi-Touch IPS BV LED 60 Hz, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), Wi-Fi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5,4, Backlit Kbd., 100 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1459 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 44.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI je idealen sopotnik za uporabnike, ki iščejo visoko zmogljivost in zanesljivost v elegantni obliki. S svojim velikim 17,3-palčnim zaslonom ponuja odlično vizualno izkušnjo, hkrati pa omogoča natančno upravljanje z večdotičnim zaslonom. S tem prenosnikom se boste ne glede na to, kje ste, počutili, kot da imate celotno pisarno pri sebi.
Največje prednosti
- Velik FHD zaslon z večdotičnim IPS zaslonom za izjemno jasnost in natančnost
- Najmočnejša povezljivost zahvaljujoč Thunderbolt 4 in Wi-Fi 7
- Impresivna grafična zmogljivost s pomočjo NVIDIA GeForce RTX 4050
- Izjemno hiter SSD NVMe pogon
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je popoln za zahtevne uporabnike, kot so strokovnjaki za grafično oblikovanje, video montažo ali igričarji, ki potrebujejo visoko zmogljivost in zanesljivost tudi med večopravilnostjo. Prav tako je idealen za študente tehničnih smeri ali poslovneže, ki pogosto potujejo in potrebujejo robusten ter vsestranski računalnik.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar zagotavlja, da boste lahko vedno v koraku s tehnologijo in potrebami naših projektov. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira strokovno obnovljene naprave prinaša številne koristi. Vse naprave so pregledane po standardiziranem sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja vrhunsko delovanje. Poleg tega je nakup obnovljenih izdelkov trajnostna poteza, saj zmanjšuje elektronske odpadke in je prijaznejša do okolja. Prav tako omogoča prihranke brez zmanjšane kakovosti, kar pa pomeni več za vaš denar. V izjemno konkurenčnem svetu prenosnikov HP OmniBook 7 NGAI predstavlja uravnoteženo kombinacijo moči, zanesljivosti in vrednosti, pripravljeno, da zadovolji tudi najzahtevnejše uporabnike.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 258V / 2,2 GHz / Octa-Core (4C+4c/8T) / Max Turbo Frequency 4,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 2 TB SSD |
| Tip trdega diska | - Based on typical configurations, this HP OmniBook model likely has 2 memory slots. |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) Multi-Touch BrightView UWVA LED | IPS | 400 nits | 100% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 0x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Francoska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251092060 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Lenovo ThinkPad T16 G4 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik Dell Pro Max 16 MC16250 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.899,00 €
1.556,56 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.899,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt | U7 255HX | RTX 5070 (8GB) | W10 Pro / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.239,00 €
1.835,25 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.239,00 €
Prenosnik HP Omen Max Gaming 16-AH0XXX / Ultra 9 / RAM 64 GB / 16,0″ WQXGA
2.799,00 €
2.294,26 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.799,00 €
Prenosnik HP ZBook X G1i 16 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
2.299,00 €
1.884,43 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.299,00 €
Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA
2.099,00 €
1.720,49 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.099,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Računalnik Lenovo ThinkStation P520c | Xeon W-2223 | 64GB RAM | 1TB SSD | Dual Quadro T1000 | W11P / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Disk
1.499,00 €
1.228,69 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.499,00 €




























