Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155H (1,4 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, Intel Arc Graphics (IGP), HDMI, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps - DisplayPort + USB PD-out), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
D2JR0EAR
Prenosnik HP 15-fd1054nx | U7-155H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
759,00 €
622,13 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 759,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155H (1,4 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, Intel Arc Graphics (IGP), HDMI, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps - DisplayPort + USB PD-out), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 759 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 23.00 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Eleganten in vsestranski prenosnik s 15,6-palčnim zaslonom ponuja zmogljivost, ki se prilagodi vašim potrebam, ne glede na to, ali delate doma, v pisarni ali na poti. Privlačna kombinacija hitrosti, zanesljivosti in kakovostne izdelave je zasnovana tako, da vam zagotavlja brezhibno uporabniško izkušnjo.
Največje prednosti
- Kompakten in lahek dizajn z modernim videzom omogoča udobno prenašanje.
- Visokoločljiv zaslon s tehnologijo LED IPS poskrbi za jasne in žive barve pod katerimkoli kotom.
- Zmogljiv procesor, podprt z veliko kapaciteto pomnilnika, omogoča hitro in učinkovito delo.
- Hiter NVMe SSD disk zagotavlja izjemno hitrost prenosa podatkov.
- Povezljivost z USB-C in HDMI omogoča enostavno priključitev različnih naprav in prikaz vsebin.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za urejanje dokumentov, obdelavo podatkov ali ustvarjanje vsebin. Prav tako ga bodo cenili študenti, ki iščejo zmogljivo napravo za študijske obveznosti. Namenjen je tistim, ki želijo napravo, ki združuje učinkovitost, mobilnost in kakovost, z odličnim razmerjem med ceno in funkcionalnostmi.Možnosti nadgradnje
Ena izmed največjih prednosti tega prenosnika je njegova prilagodljivost. Omogoča enostavno nadgradnjo diska in pomnilnika, kar pomeni, da ga lahko prilagodite svojim rastljivim potrebam. To zagotavlja, da bo naprava kos izzivom prihodnosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave so odlična izbira za tiste, ki želijo prihraniti, ne da bi pri tem žrtvovali kvaliteto. Takšne naprave so temeljito preverjene ter posodobljene s strani strokovnjakov, ki zagotavljajo brezhibno stanje in dolgotrajno delovanje. Standardiziran sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da izbirate med skrbno pregledanimi in funkcionalnimi napravami. Z izbiro obnovljenega prenosnika prispevate tudi k trajnostnemu načinu življenja, saj zmanjšate elektronske odpadke.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155H / 2,2 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Arc™ graphics Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) AG LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Španska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199896330558 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0008na | Ultra7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Elite 1040 X360 G11 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Elitebook 845 14 Inch G11 / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ac0097 | U7-155U | 2-in-1 Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0009na | U7-256V | Touch OLED *** praska / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 14-fk0xxx / AMD Ryzen 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0629nz | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0014np | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €




























