Šifra:
9S6K2EAR4
Prenosnik HP 14s-dq5100nia | Core i3 12. gen | W10P / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Kratek opis:
Intel Core i3-1215U (1,2 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe, 35,6 cm (14,0″) HD (1366 x 768) AG LED, no ODD, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI, USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, SD-Card, Webcam, Std. Kbd., Microsoft windows 10 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 439 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 13.30 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 14s-dq2000nj je zanesljiva in prenosna rešitev za vse, ki potrebujejo učinkovitost na poti. S kompaktnim 14-palčnim zaslonom in elegantno obliko je idealen za profesionalno in osebno rabo, ponuja dovolj zmogljivosti za vsakodnevne naloge in zabavo.
Največje prednosti
- Učinkovit procesor za zanesljivo delovanje
- Široke možnosti povezovanja z USB-C, HDMI, Wi-Fi in Bluetooth
- Kompakten in lahek dizajn za enostavno prenosljivost
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosniki, kot je ta model HP, so idealni za študente, poslovneže in vse, ki iščejo ravnovesje med funkcionalnostjo in mobilnostjo. S širokim naborom priključkov in funkcij je popoln za ljudi, ki potrebujejo prilagodljivost in zanesljivost pri svojem vsakodnevnem delu, bodisi doma bodisi na poti.Možnosti nadgradnje
Eden ključnih vidikov tega prenosnika je možnost nadgradnje, kar pomeni, da lahko sčasoma prilagodite sistem svojim potrebam. Možno je nadgraditi pomnilnik in prostoren SSD disk, ki že sam po sebi omogoča hitro in učinkovito shranjevanje podatkov zahvaljujoč M.2 PCIe rešitvi. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave je odlična priložnost za pridobitev visokokakovostne elektronike po dostopni ceni. To ne zagotavlja le prihranek, ampak tudi prispeva k zmanjševanju okoljskega vpliva. Strokovno obnovljeni prenosniki gredo skozi standardiziran sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja dolgotrajno delovanje in zanesljivost, primerljivo z novimi napravami, pri tem pa ohranijo vrhunsko zmogljivost.| Procesor | Intel® Core™ i3-1215U / 1,2 - 3,3 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4,4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) HD (1366 x 768) AG LED | micro-edge | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1005na / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 15-fc0025nu | R7-5825U | W10P / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
569,00 €
466,39 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 569,00 €
Prenosnik HP 15-fc0025nu | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
529,00 €
433,61 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 529,00 €
Prenosnik HP 14-em0020ne | Ryzen 5 7520U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
449,00 €
368,03 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 449,00 €
Prenosnik HP 15-fc0780ng | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
529,00 €
433,61 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 529,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 | Win 10 Pro / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Prenosnik HP 15-fc0053ni | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0016nx | Core 3 100U | Touch / 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 15-fc0000ni / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €





























