Kratek opis:
AMD Ryzen 7 5825U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Šifra:
C08ZLEAR4
Prenosnik HP 15-fc0025nu | R7-5825U | W10P / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
569,00 €
466,39 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 569,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 7 5825U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 569 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 17.24 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP 15 je zanesljiv prenosnik, ki združuje zmogljive specifikacije in eleganten dizajn. Namenjen je uporabnikom, ki cenijo hitro delovanje in vsestranskost.
Največje prednosti
- Zmogljiv procesor in grafika: Prenosnik poganja Ryzen 7 in AMD Radeon grafika, kar omogoča hitro in odzivno delo.
- Velik FHD zaslon: 15,6-palčni zaslon z visoko ločljivostjo ponuja kristalno jasno sliko za optimalno uporabniško izkušnjo pri delu in zabavi.
- Hitri NVMe SSD disk: Z zmogljivim NVMe SSD-jem boste uživali v izjemni hitrosti nalaganja podatkov in aplikacij.
- Povezljivost: USB-C, HDMI in brezžična povezljivost Wi-Fi 6 omogočajo brezskrbno povezovanje z drugimi napravami in internetom.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, študente in vse, ki želijo zanesljivo napravo za vsakodnevna opravila ter zahtevnejše naloge. Primeren je tako za delo v pisarni, učenje na daljavo, kot tudi za uživanje v multimedijskih vsebinah.Možnosti nadgradnje
HP 15 omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar daje uporabnikom priložnost, da v prihodnosti še izboljšajo zmogljivost svojega prenosnika. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika ni le ekonomična, temveč tudi okolju prijazna. Vsaka naprava je skrbno pregledana in obnovljena z uporabo standardiziranega sistema kakovostnih ocen, ki zagotavlja visoko stopnjo zanesljivosti in zmogljivosti. Z nakupom obnovljene naprave prispevate k trajnostni naravnanosti in zmanjšujete količino elektronskih odpadkov.| Procesor | AMD Ryzen™ 7 5825U / 2,0 GHz / Octa-core (8C/16T) / Max. Boost Clock 4,5 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Bolgarska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1a 14 | R5-230 | W11P / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-bc1000na | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 AI 16-af1002na | U7-255U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0286ns | i5 13.gen / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0007nl | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1001na | R5 340 / AMD Ryzen™ AI 5 / RAM 16 GB / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
759,00 €
622,13 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 759,00 €





























