Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7520U (2,8 GHz), 8 GB LPDDR5-6400, 35,6 cm (14,0″) FHD (1920x1080) AG IPS LED 60 Hz, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
C28H2EAR
Prenosnik HP 14-em0023ne | Ryzen 5 7520U | 8GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7520U (2,8 GHz), 8 GB LPDDR5-6400, 35,6 cm (14,0″) FHD (1920x1080) AG IPS LED 60 Hz, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 399 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 12.09 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 14-em0023ne je eleganten in zmogljiv prenosnik, ki združuje visoko zmogljivost z izredno prenosljivostjo. Kot nalašč je za uporabnike, ki želijo zanesljivo napravo za vsakodnevno uporabo doma ali na poti.
Največje prednosti
S tem prenosnikom boste uživali v izredni zmogljivosti procesorja Ryzen 5, ki omogoča gladko večopravilnost in hitro nalaganje programov. Vas bo navdušil tudi z 14-palčnim FHD zaslonom, ki ponuja jasne, živahne slike in odličen vidni kot, zahvaljujoč AG IPS panelu.- Hiter in odziven SSD disk s tehnologijo NVMe zagotavlja bliskovito hitrost prenosa podatkov.
- Moderni priključki omogočajo enostavno povezljivost z različnimi napravami.
- Zanesljiva povezljivost z najnovejšimi Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 standardi.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je kot nalašč za študente, profesionalce in vse, ki potrebujejo zmogljivo delovno postajo v kompaktnem in prenosljivem formatu. Idealen je tudi za vsakogar, ki išče napravo za multimedijsko zabavo z odličnimi grafičnimi zmožnostmi zahvaljujoč AMD Radeon integrirani grafiki.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnje pomnilnika in diska, s čimer lahko še izboljšate njegovo zmogljivost in prilagodite specifikacije svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega izdelka pomeni odgovorno ravnanje do okolja in pridobitev naprave po dostopnejši ceni. Vsak obnovljen prenosnik je temeljito pregledan in servisiran s strani strokovnjakov ter ocenjen po standardiziranem sistemu kakovosti, kar zagotavlja brezhibno delovanje in visoko kakovost.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U / 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 Soldered |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 8 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) FHD (1920 x 1080) LED | IPS | 300 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199485270197 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 14s-dq5100nia | i3 12. gen / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 15-fd0116np | i3-N305 | W11H / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 | i5-13420H | 8GB RAM | 512GB SSD | OLED | W11H / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
419,00 €
343,44 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 419,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 | Win 10 Pro / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Prenosnik HP 15-fc0103np | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €
Prenosnik HP 14-em0020ne | Ryzen 5 7520U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
449,00 €
368,03 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 449,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1005na / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 240RT G9 | Core 5 120U | W11P / 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €
Prenosnik HP 15-fc0103np | R5-7520U | W10 Pro / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP 15-fd0016ni | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €





























