Kratek opis:
Intel Core i3-N305 (1,8 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
C84XVEAR
Prenosnik HP 15-fd0116np | i3-N305 | W11H / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Kratek opis:
Intel Core i3-N305 (1,8 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 399 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 12.09 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 15-fd0116np združuje eleganco in funkcionalnost z zmogljivostjo, ki jo potrebujete za vsakodnevna opravila. S 15,6-palčnim FHD zaslonom, ki zagotavlja jasne in svetle slike, je ta prenosnik idealen za delo, zabavo in vse vmes.
Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost: Procesor omogoča hitro in učinkovito delovanje pri vseh vrstah nalog.
- Vrhunski zaslon: 15,6-palčni FHD zaslon z LED osvetlitvijo zagotavlja jasne in živahne barve z odlično ločljivostjo.
- Hitrost prenosa podatkov: NVMe tehnologija na SSD disku omogoča izjemno hitro delovanje.
- Povezljivost: Z vključenim Wi-Fi 6 in Bluetooth omogoča enostavno povezovanje z zunanjimi napravami.
- Priključki: Vključuje HDMI, USB in USB-C za različne možnosti povezovanja.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je odlična izbira za študente, profesionalce in vse, ki iščejo zanesljivo napravo za vsakodnevno delo ali študij. Primeren je tudi za ljubitelje multimedije, ki uživajo v gledanju filmov ali poslušanju glasbe na poti.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča prilagodljivost s potencialom za nadgradnjo pomnilnika in diska, kar uporabnikom omogoča, da prilagodijo napravo svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave ne pomeni le varčevanja denarja, temveč tudi prispevek k trajnostnemu razvoju. Te naprave so bile strokovno obnovljene in temeljito preizkušene, kar zagotavlja njihovo kvaliteto in zanesljivost. Standardiziran sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da vsaka naprava izpolnjuje visoke standarde.| Procesor | Intel® Core™ i3-N305 / 1,8 GHz / Octa-Core (8C/8T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) AG LED | 250 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Portugalska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1005na / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 14-em0023ne | Ryzen 5 7520U | 8GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 14 | Core 5 120U | W11P / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 240RT G9 | Core 5 120U | W11P / 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €
Prenosnik HP 15-fc0250nm | R5-7520U | FreeDOS / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5100nia | i3 12. gen / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 | i5-13420H | 8GB RAM | 512GB SSD | OLED | W11H / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
419,00 €
343,44 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 419,00 €
Prenosnik HP 14-em0026ne | R7 7000s / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 | W10P / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €





























