Šifra:
C0XZ6EAR4
Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 | W10P / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Kratek opis:
Intel Core i3-N305 (1,8 GHz), 4 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) UWA AG LED 60 Hz, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI, 2x USB 3.1 + 1x USB-C 3.2 Ge1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Std. Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 439 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 13.30 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 15-fd0080nj je elegantna in zanesljiva naprava, zasnovana z mislijo na uporabnike, ki iščejo kombinacijo zmogljivosti in prenosljivosti. Z 39,6 cm (15,6-palčnim) FHD zaslonom z občudovanja vredno jasnostjo in širokim vidnim kotom, nudi odlično izkušnjo gledanja, bodisi za delo ali zabavo.
Največje prednosti
- Izjemna mobilnost in vsestranskost: Primeren za delo na poti s pomočjo robustnega ohišja.
- Zmogljivost shranjevanja: SSD, zasnovan z NVMe tehnologijo, zagotavlja neverjetno hitrost prenosa podatkov.
- Povezljivost: Opremljen z najnovejšo Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3 tehnologijo.
- Ekološka ozaveščenost: Prenovljen z visokimi standardi kakovosti, kar prispeva k zmanjševanju elektronskih odpadkov.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je kot nalašč za študente, poslovne uporabnike in vse, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevno uporabo. Zagotavlja vse ključne funkcionalnosti, potrebne za učinkovito opravljanje nalog in brskanje po spletu, hkrati pa je dovolj zmogljiv, da zlahka obvlada večopravilnost.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča enostavno nadgradnjo diska in pomnilnika, kar zagotavlja dovolj prostora za prihodnje potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira prenovljenega prenosnika pomeni kakovosten izdelek po dostopni ceni, hkrati pa prispeva k trajnostni potrošnji. Vsaka naprava je skrbno pregledana in preizkušena s strani strokovnjakov, kar zagotavlja brezhibno delovanje. Okolju prijaznejša odločitev, ki ne išče kompromisov pri učinkovitosti in zmogljivosti, ter hkrati upošteva standardiziran sistem ocen kakovosti. Ne glede na to, ali iščete računalnik za delo, študij ali zabavo, HP 15-fd0080nj je vsestranska izbira, s katero ne boste razočarani.| Procesor | Intel® Core™ i3-N305 / 1,8 GHz / Octa-Core (8C/8T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 4 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) HD (1366 x 768) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 15-fc0025nu | R7-5825U | W10P / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
569,00 €
466,39 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 569,00 €
Prenosnik HP 15-fd0216ne | Core 5-120U / 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
569,00 €
466,39 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 569,00 €
Prenosnik HP 15-fc0780ng | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
529,00 €
433,61 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 529,00 €
Prenosnik HP 240RT G9 | Core 5 120U | W11P / 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €
Prenosnik HP 15-fc0086nv | R5-7520U | W11H / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP 15-fc0000ni / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fd0116np | i3-N305 | W11H / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 15-fc0083ni | R3-7320U / AMD Ryzen™ 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 | Win 10 Pro / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €





























