Kratek opis:
Intel Core i5-1235U (1,3 GHz), 8 GB (2x4GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe, 35,6 cm (14,0\'\') HD (1366x768) AG LED 60 Hz, no ODD, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, SD-Card, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Šifra:
7L0S0EAR4
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 | Win 10 Pro / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-1235U (1,3 GHz), 8 GB (2x4GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe, 35,6 cm (14,0\'\') HD (1366x768) AG LED 60 Hz, no ODD, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, SD-Card, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 439 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 13.30 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 14s-dq5161nia je elegantna in kompaktna naprava, idealna za uporabnike, ki potrebujejo zanesljivega in učinkovitega sopotnika za vsakodnevne naloge. Z intuitivnim dizajnom, kakovostnim zaslonom in izjemno povezljivostjo, ponuja vse, kar potrebujete za produktivno delo ali prostočasne aktivnosti.
Največje prednosti
Ta prenosnik se ponaša z naslednjimi vrhunskimi lastnostmi:- Kompaktna zasnova: 14,0-palčni HD zaslon omogoča jasen prikaz in je idealen za prenosljivost.
- Zmogljiv procesor: Tip I5 ponuja ravnotežje med učinkovitostjo in močjo.
- Pomnilniška in diskovna kapaciteta: S sodobnim pomnilnikom in hitrim diskom tipu SSD, ki s pomočjo NVMe prinaša izjemne hitrosti, je ta naprava pripravljena na vse izzive.
- Odlične možnosti povezljivosti: HDMI, USB-C ter USB-A vmesniki zagotavljajo enostavno integracijo z drugimi napravami.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je kot nalašč za profesionalce, študente in vse, ki iščejo zmogljivo, a prenosno rešitev. Idealen je za delo, učenje in zabavo, saj zagotavlja tekoče večopravilno delovanje in je enostaven za prenašanje.Možnosti nadgradnje
Prenosnik ponuja možnost nadgradnje pomnilnika in diska, kar povečuje njegovo prilagodljivost in dolgoživost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave predstavljajo trajnostno izbiro, saj prispevajo k ohranjanju okolja, medtem ko hkrati zagotavljajo zanesljivost in kakovost. Vsaka obnovljena naprava je podvržena strogemu strokovnemu postopku obnove in standardiziranemu sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja brezhibno delovanje. Tako je izbira obnovljene naprave ne le finančno ugodna, temveč tudi odgovorna do našega planeta. Ta prenosnik HP 14s-dq5161nia je prava izbira za vse, ki cenijo učinkovitost, mobilnost in trajnost v enaki meri. Odlična vrednost celotnega paketa predstavlja zanesljivo in vzdržljivo investicijo za prihodnost.| Procesor | Intel® Core™ i5-1235U / 1,3 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB (2x 4 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) HD (1366 x 768) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 15-fc0000ni / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 15-fc0103np | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €
Prenosnik HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fc0250nm | R5-7520U | Win 10 Pro / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP 14-ep1013ne | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
569,00 €
466,39 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 569,00 €
Prenosnik HP 15-fc0086nv | R5-7520U | W11H / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP 15-fc0083ni | R3-7320U / AMD Ryzen™ 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1005na / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ HD+
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €





























