Kratek opis:
Intel Core i5 13420H (2,1 - 4,6 GHz), 8 GB DDR5-4800 (soldered) RAM, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14″) WUXGA (1920 x 1200) OLED HDR TB500, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI 1.4, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen1 (USB PD 45-65W + DisplayPort 1.2), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, SD Card Reader, FHD+IR Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
83K0005YMX-B
Prenosnik Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 | i5-13420H | 8GB RAM | 512GB SSD | OLED | W11H / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
419,00 €
343,44 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 419,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5 13420H (2,1 - 4,6 GHz), 8 GB DDR5-4800 (soldered) RAM, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14″) WUXGA (1920 x 1200) OLED HDR TB500, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI 1.4, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen1 (USB PD 45-65W + DisplayPort 1.2), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, SD Card Reader, FHD+IR Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 419 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 12.70 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Eleganten prenosnik Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 je odličen sopotnik za vse, ki cenijo zanesljivost in učinkovitost. Oblikovan je z mislijo na uporabnike, ki želijo zmogljivo napravo v kompaktni obliki, kar ga naredi idealno izbiro za vsakodnevno rabo doma, v pisarni ali na poti.
Največje prednosti
Za svoj privlačen in tanek dizajn Lenovo IdeaPad Slim 3 skriva vrsto tehnologij, ki se brez težav soočajo z različnimi izzivi.- Visokozmogljiv procesor poskrbi za hitro delovanje tudi pri zahtevnejših opravilih.
- Hiter SSD disk s tehnologijo NVMe omogoča bliskovito hitro nalaganje sistemov in aplikacij.
- Osupljiv OLED zaslon z WUXGA ločljivostjo ponuja jasne in živahne barve, ki poskrbijo za optimalno vizualno izkušnjo.
- Povezljivost prek Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.2 omogoča hitro in zanesljivo povezovanje z omrežji in napravami.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za študente, strokovnjake in kreativne posameznike, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo in zabavo. Kompaktna velikost omogoča enostavno prenašanje, kar je velik plus za tiste, ki so nenehno v gibanju.Možnosti nadgradnje
Ob začetni konfiguraciji ponuja Lenovo IdeaPad Slim 3 možnost nadgradnje diska, kar je ključnega pomena za tiste, ki potrebujejo več prostora za shranjevanje podatkov. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Nakup obnovljene naprave je korak v smeri trajnostne in odgovorne potrošnje. Strokovna storitev obnove zagotavlja, da je naprava v odličnem stanju in pripravljena za uporabo, pri čemer se sledi standardiziranemu sistemu kakovostnih ocen. Poleg tega so obnovljeni prenosniki pogosto na voljo po dostopnejših cenah, kar omogoča večjo vrednost za vaš denar.| Procesor | Intel® Core™ i5-13420H / 2,1 GHz / Octa-Core (4C+4c/12T) / Max Turbo Frequency 4,6 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 24 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920 x 1200) OLED | 400 nits | 100% DCI-P3 | DisplayHDR™ True Black 500 |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 2x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nordijska tipkovnica |
| Stanje | Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 5715251389525 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 15-fc0250nm | R5-7520U | Win 10 Pro / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €
Prenosnik HP 15-fc0083ni | R3-7320U / AMD Ryzen™ 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 | Win 10 Pro / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Prenosnik HP 14-ep0005ne / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
389,00 €
318,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 389,00 €
Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 | W10P / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0016nx | Core 3 100U | Touch / 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 14-em0026ne | R7 7000s / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €





























