Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155U (1,7 GHz), 16 GB DDR5x-7500, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
970Q0ETR
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155U (1,7 GHz), 16 GB DDR5x-7500, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 949 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 28.76 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP EliteBook 830 G11 predstavlja vsestranski prenosnik, namenjen zahtevnim uporabnikom, ki želijo kombinacijo zmogljivosti in prenosljivosti. Eleganten dizajn in kompaktne dimenzije 13,3-palčnega zaslona omogočajo enostavno prenašanje, medtem ko visoka ločljivost WUXGA zagotavlja izjemno jasnost slike.
Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost z zmogljivim procesorjem in naprednim pomnilnikom, ki prenesejo tudi najzahtevnejše naloge.
- Zaslon velikosti 35,6 cm (13,3") ponuja ostro in kristalno jasno sliko, idealno za delo in zabavo.
- Hitra NVMe SSD tehnologija zagotavlja bliskovit zagon in hiter dostop do datotek.
- Raznolike povezljivosti zahvaljujoč HDMI in Thunderbolt 4 za vsestransko uporabo zunanjih naprav.
- Vgrajeni varnosti elementi, kot sta bralnik prstnih odtisov in osvetljena tipkovnica, povečujejo učinkovitost in varnost.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je odlična izbira za profesionalce, ki delajo na poti, študente, ki želijo napredno orodje za učenje, ter kreativce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za oblikovanje in ustvarjanje. Namenjen je tudi tistim, ki potrebujejo zmogljiv prenosnik za zahtevno večopravilnost.Možnosti nadgradnje
Zasnovan z mislijo na prihodnost omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar omogoča napravi, da se prilagodi vašim spreminjajočim se potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika prinaša številne prednosti, kot so cenovna dostopnost in prispevek k bolj trajnostni rabi virov. Vsaka obnovljena naprava je podvržena strokovni obnovi in standardiziranemu sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja, da je izdelek, ki ga prejmete, v brezhibnem stanju. S tem, ko izberete obnovljen prenosnik, podpirate okolju prijazno prakso podaljševanja življenjske dobe elektronskih naprav. Izberite HP EliteBook 830 G11 za zanesljivo kombinacijo zmogljivosti in elegance, ki podpira vaše vsakodnevne potrebe.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155U / 1,7 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB NVMe |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel Graphics (IGP) |
| Zaslon | 33,8 cm (13,3″) WUXGA (1920 x 1200) IPS LED | 400 nits | 100% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 2x |
| Displayport | 2x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Italijanska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198122828753 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Acer Swift SFG14-64 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Elite x360 1040 G10 | i7-1355U | Touch | W11 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0770ng | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11 Pro / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0629nz | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €




























